Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mdz_banner.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
1. marca 2017 od DamskaJazda.skSITA

Veľká súťaž k MDŽ o super výhry vyžrebovaná

Urobte si radosť na sviatok všetkých žien a hrajte s Dámskou jazdou o skvelé ceny!

Utkveli vám v pamäti nostalgické spomienky na Medzinárodný deň žien? Tie staršie z nás naň možno spomínajú ako na jediný deň v roku, kedy dostali od svojho drahého manžela kvietok. Zväčša na ospravedlnenie „opice“. Veď dnes opiť sa predsa majú právo! Však oslavujú vaše ženstvo.

No skutočný význam dňa žien sa skrýva inde. Nápad vznikol na Medzinárodnej ženevskej konferencii v roku 1910 ako pripomenutie boja za rovnoprávnosť žien. V roku 1908 práve v tento deň demonštrovali v New Yorku tisíce krajčírok proti diskriminácii žien v práci, zlým pracovným podmienkam, detskej práci a za svoje volebné právo.

Či už si MDŽ pripomínate, alebo nepripomínate, máme pre vás k tomuto sviatku súťaž o viacero cien:

Stačí, ak odpoviete do 8.3.2017 na nasledujúcu súťažnú otázku:

Oslavujete radšej MDŽ alebo sv. Valentína, poprípade oboje, alebo žiadny z týchto sviatkov neuznávate? Podeľte sa so svojim názorom prečo.

Ďakujeme a želáme veľa šťastia.

Súťaž už skončila.

Výhercovia:

Mária Vaščáková, Beáta Blichová, Iveta Moravčíková, Miroslav Dojčán, Mária Triznová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.