Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Umenie.jpg
18. januára 2019 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o 2 lístky na prednášku vzťahovej poradkyne Denisy Říhy Palečkovej vyžrebovaná

Ako na to, aby bol vzťah živý, vášnivý a plný lásky aj po 20 rokoch? Nechajte si poradiť.

Spoluzakladateľka Školy celostnej zmyselnej (tantrickej) masáže, Školy šťastného partnerstva, masážneho štúdia Tantra Spa a profesionálneho výcviku Core Touch, Denisa Říha Palečková pomáha partnerom, ako vniesť do dlhodobého vzťahu vášeň a iskru. Chcete poznať jej tipy? Nenechajte si ujsť možnosť byť pritom a zapojte sa do súťaže o dva lístky na jej workshop.

V stredu, 6.2.2019, bude Denisa Říha Palečková viesť v Bratislave prednášku (a workshop) na tému: Ako byť zamilovaní aj po 20 rokoch?

Že to nie je možné? Byť dlhodobo vo vzťahu zamilovaní? Že láska a vášeň sú vo vzťahu iba utópia?„Takmer polovica manželstiev sa rozvádza do 3 – 5 rokov od svadby. Zďaleka sa nejedná iba o partnerov, ktorí si „zle vybrali“. V škole sme sa učili integrály a Archimedov zákon. A pritom nám chýba inšpirácia k tomu, ako vyzerá vzťah, ktorý je dlhodobo plný šťastia, lásky a vášne.

Aby sa z romantického dobrodružstva nestala po pár rokoch rutina?
Ako ponechať svoje srdce otvorené, aj keď nás správanie partnera bolí?
Ako odovzdať čo najlepší model vzťahu a sexuality svojim deťom?
Ak vás zaujíma aspoň jedna otázka, táto prednáška (spojená s workshopom) je určená práve pre vás!

Súťaž je ukončená od 23:59:59 24.01.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Silvia Demková

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.