Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
zapojte sa do súťaže
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj foto: IQOS
25. februára 2021 od DamskaJazda.skSITA

Zapojte sa do súťaže o skvelých pomocníkov do kuchyne

Ambiciózne ženy si vybojovali svoj deň. Na MDŽ im pripravte nečakané prekvapenie

Deň žien je už tradične v kalendári zapísaný na 8. marca. Všetky dámy si zaslúžia na svoj deň nejakú pozornosť alebo prekvapenie. Overená klasika v podobe kvetov určite neomrzí, ale netradičný darček prekvapí a o to viac poteší každú ženu bez ohľadu na vek.

Pre dámy, ktoré hľadajú menej rizikovú alternatívu ku klasickým cigaretám, môže byť zaujímavým tipom práve IQOS 3 DUO. Dizajnový kúsok IQOS ponúka prevratné riešenie na rozdiel od klasickej cigarety, v ktorej tabak horí a tým vzniká dym, tak v bezdymovom tabakovom výrobku sa len nahrieva. Týmto procesom namiesto dymu vzniká aerosól. Navyše sa jeho používaním v miestnosti nenahromadí žiaden dym a ani zápach, oblečenie, vlasy a pokožka nebude cítiť po cigaretách.

Ochorenia súvisiace s fajčením sú vyvolané predovšetkým inhaláciou škodlivých látok, ktoré sa z veľkej časti vytvárajú pri spaľovaní tabaku. Štúdie potvrdili, že zníženie tvorby škodlivých látok v aerosóle namerané v laboratóriu viedlo u dospelých fajčiarov, ktorí prešli na výrobok IQOS, k významnému zníženiu expozície škodlivým látkam.

IQOS obsahuje o 95% menej škodlivých látok ako klasické cigarety. Obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika. Určené len pre dospelých fajčiarov.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 08.03.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Martina Jandová

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.