Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4c5a0396f.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
4. apríla 2018 od DamskaJazda.skSITA

Súťaž o vstupy na najfarebnejšiu jogu na Slovensku JUST NEON YOGA by Huawei a množstvo skvelých cien vyžrebovaná

Chcete so svojimi priateľmi načerpať novú energiu a nadobudnúť rovnováhu tela a mysle? Máte radi farby? Tak to by ste určite nemali chýbať na podujatí JUST NEON YOGA by Huawei, ktoré sa uskutoční 15. 4. 2018 v Hant Aréne v Bratislave. V čom spočíva jedinečnosť tohto spojenia?

Účastníci JUST NEON YOGY si budú môcť vychutnať dva druhy yogy – basic power, a to veľmi netradične – pod UV svetlami a v sprievode živej hudby. Zároveň sa môžu tešiť na program v podobe vystúpenia speváčky Mirky Miškechovej, huslistu Marca Rajta, taktiež na vás čaká Beauty zóna s Oriflame, odľahčený gastronomický zážitok s radou LaktoFree od Raja a yoga workshopy s HYC a Flexity. Ambasádorkami JUST NEON YOGY sú známe moderátorky – Lenka Šóošová a Adriana Špronglová.

Foto2.jpg

Tento netradičný projekt som sa rozhodla podporiť preto, aby si ľudia vytvorili vzťah k yoge zábavnou formou a nemali o nej predsudky, že je to pomalé a nezáživné cvičenie,“ prezradila Adriana Špronglová.

Moderátorom tohto výnimočného podujatia bude herec Juraj Bača, ktorý priznal, že sám by chcel s cvičením yogy začať a zároveň by chcel mužom ukázať, že toto cvičenie nie je iba ženská záležitosť. 🙂

Juraj Bača

Partnerom JUST NEON YOGA sa stala aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla motivovať ľudí k prirodzenému ľudskému kontaktu. Podľa výrobcu je smartfón síce dôležitým pomocníkom, no nemáme zabúdať žiť v prítomnosti a stretávať sa s ľuďmi aj na takýchto príjemných akciách.

„JUST NEON YOGA je unikátny projekt, ktorý verím, že prinesie množstvo pozitívnych emócií, ojedinelých zážitkov a jedinečných okamihov. Rozhodli sme sa zapojiť do tohto projektu, keďže Huawei ponúka špičkové produkty v oblasti mobilnej fotografie, ktoré dokážu tieto unikátne momenty zachytiť akoby boli skutočné tu a teraz,“ povedal o spolupráci Roman Vaňko, marketingový riaditeľ Huawei.

 Foto.jpg

Návštevníci svojou účasťou podporia aj projekt spoločnosti Oriflame – Farebné nemocnice, v rámci ktorého organizátori následne pomôžu s nákupom farieb potrebných na vymaľovanie a obnovu nemocnice.

Viac informácií o projekte: https://justneonyoga.sk/

Predaj lístkov: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12911/just-neon-yoga

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte množstvo týchto skvelých cien:

  • 2 lístky  na JUST NEON YOGA BY HUAWEI
  • Pitný režim od Gemerky
  • Produkty od Rajo lacto Free
  • Balíček Oriflame
  • Vstup do Hot Yoga centra
  • Protišmykové ponožky od Flexity
Súťaž je ukončená od 23:59:59 10.04.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Viera Semaníková, Elena Šuľajová, Dagmar Bernová, Katarína Sklenárová, Juliána Kohútová, Ľudmila Drobná
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.