Syn Alicie Keys sa teší, že bude starší brat

Alicia Keys
Alicia Keys SITA/AP

Štvorročný Egypt Daoud je nadšený, že bude mať mladšieho súrodenca.

Štvorročný syn americkej speváčky Alicie Keys sa nevie dočkať, keď z neho bude starší brat. Tridsaťtriročná interpretka, ktorá by mala druhé dieťa priviesť na svet 31. decembra, to prezradila v rozhovore pre magazín People. „Je nadšený, že z neho bude veľký brat. Myslím, že sa tak veľmi teší preto, že už nebude najmladší. Stále mi bozkáva bruško,“ povedala.

Keys čaká druhého potomka s manželom, hudobným producentom a rapperom Swizz Beatzom, s ktorým sa zosobášila v júli 2010. Správu o tehotenstve zverejnila 31. júla pri príležitosti štvrtého výročia ich svadby. S 36-ročným muzikantom vychováva aj spomínaného syna Egypta Daouda Ibarra Deana.

Alicia Keys, vlastným menom Alicia Augello Cook, má na konte päť štúdioviek – Songs In A Minor (2001), The Diary Of Alicia Keys (2003), As I Am (2007), The Element Of Freedom (2009) a Girl On Fire (2012), pričom všetky okrem The Element Of Freedom sa dostali na prvú priečku amerického albumového rebríčka Billboard 200. K jej najväčším hitom paria skladby Fallin‘, You Don’t Know My Name, If I Ain’t Got You, No One, Like You’ll Never See Me Again či Girl On Fire, no známe sú aj jej spolupráce, napríklad s Usherom (My Boo), Eve (Gangsta Lovin‘) alebo Jay Z (Empire State Of Mind). Speváčka získala 15 prestížnych cien Grammy z 28 nominácií, ďalej desať Billboard Music Awards a sedem ráz ju nominovali na Brit Award.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk