Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
sex
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
thinkstockphotos
27. marca 2019 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Tantrický sex: Lieči žiarlivosť a upevňuje partnerskú lásku

Partneri, ktorí vyznávajú tantrické milovanie tvrdia, že zažijete veci, ktoré si ani nedokážete pri klasickom sexe predstaviť. Čo tantra vôbec znamená a aké má účinky?

K zoznámeniu sa s tantrou nepotrebujete nič, len príjemné miesto, dostatok času, otvorenú myseľ a odhodlanie vyskúšať veci, ktoré vám zo začiatku budú pripadať čudné a možno aj smiešne.

Tantra je prastaré indické učenie, pri ktorom dochádza pri telesnom spojení k zjednoteniu a výmene mužskej a ženskej energie, ale aj o prepojenie s vesmírom. Hoci sa dnes často používa ako návod na prežitie niekoľkonásobného orgazmu, pôvodným cieľom tantry je dosiahnutie osvietenia a extázy. Telesné a duchovné sa stáva jedným, splýva a vzájomne sa obohacuje.

Sex je prirodzená vec a najmä v kresťanskej kultúre bol považovaný za niečo podradného a zvieracieho, čo slúži hlavne na plodenie detí. A aj keď si to dnes už nikto nemyslí, niektoré predsudky podvedome pretrvávajú.

V tantre je ale všetko naopak – premyslené stupňovanie telesnej rozkoše je cestou k najvyšším métam. Ide o spoznanie samého seba a svojho partnera a zároveň je to cesta k vrcholnému erotickému zážitku. Pomalé tempo je blízke hlavne ženám, muži sa musia novému spôsobu vnímania ešte len naučiť.

5 tantrických trikov pre úžasný orgazmus!

Príbeh zo staroindických textov rozpráva o osamelom pútnikovi, ktorý sa pri hľadaní „najvyššej pravdy“ zriekol všetkých telesných radostí. Dlho putoval, meditoval a odmietal rozkoš, no stále sa mu nedarilo dosiahnuť duchovnú koncentráciu. V beznádeji si ľahol na breh rieky, kam za ním prišla mladá dievčina a zviedla ho. A vtedy sa všetky zmysly pútnika prebudili – silu, ktorú hľadal, našiel v tom, čo tak dlho odmietal.

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

Tantrický sex u nás v posledných rokoch získava na obľube. Možno sa s ním zoznámiť pomocou kníh a DVD, ale aj v skupinových i individuálnych kurzoch. Najskôr sa učíte správne dýchať a prebádzať svojho „vnútorného milenca“, čo nie je nič iné ako tréning sebaúcty. Ďalším krokom je prebúdzanie zmyslovej vnímavosti pomocou najrôznejších hravých cvičení, dotykov a rituálov.

Postupne sa naučíte spájať vaše sexuálne centrum s mozgom, vyskúšate si autoerotiku a zistíte, ako vaše telo reaguje na rôzne druhy stimulácie. Spoločne s partnerom si skúsite vymeniť si role, ženskú a mužskú, aktívne aj pasívne. Naučíte sa masírovať si intímne miesta, pracovať so sexuálnym vzrušením a vibráciami.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

69shop (NÁŠ TIP)→ 69shop (NÁŠ TIP)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
iSEXshop (ZĽAVY)→ iSEXshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Kondomshop (ZĽAVY)→ Kondomshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Love sexshop (ZĽAVY)→ Love sexshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Intímne Nákupy (ZĽAVY)→ Intímne Nákupy (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Tantrická masáž vám umožní prežiť najrôznejšie zmyslové vnemy, vrátane hladenie pierkom, trenie kožušinou a nahrievanie lávovými kameňmi.

Fakty o orgazme, o ktorých ste netušili!

Milovanie sa je už len čerešnička na torte, pri ktorom sa už naučíte ľubovoľne si orgazmus predlžovať. Každý, kto sa tieto techniky naučí, je schopný cítiť liečivé účinky extázy. Tieto zážitky spojené so sexualitou už dokonca zmiernili alebo odstránili žiarlivosť, závislosť na drogách, hanblivosť, nízku sebaúctu a dokonca bulímiu. Zároveň upevňuje dlhodobé manželstvá a dáva životu hlbší zmysel.

Účinky tantrického milovania:

-pomáha pri regenerácii vášho tela, a mysle

-pri nedostatku energie, vitality a chuti do života

– poruchách erekcie, problémoch s prostatou a ejakuláciou

– pri ťažkostiach s otehotnením a neschopnosti dosiahnuť orgazmus u žien

– rôznych formách depresií, napätí, úzkosti a strachu zo života

– upevnení a oživení vášho vzťahu s partnerom, manželom, dodáva mu úplne nový rozmer

– pomáha pri odbúraní hanblivosti a blokov v intímnej oblasti

Odporúčané

K téme

Prieskum medzi slovenskými mužmi odhalil, ako vnímajú svoju krásu Prečo by ženy mali piť pivo? Tu je 7 dôvodov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.