Tekutý zázrak si podmanil hviezdy, a teraz mieri priamo k nám!

Flasa.jpg

Prepadli mu aj americké celebrity ako Blake Lively, Ryan Reynolds či Zac Efron. Aké je ich tajomstvo? Očarila ich moderná zásobáreň antioxidantov – fľaška, ktorá vyrobí vodíkovú vodu stlačením gombíka, a ktorú nosia všade so sebou. Vďaka nej vytvoria z obyčajnej vody z vodovodu blahodarný elixír už v priebehu pár minút.

Dnešný životný štýl je taký stresujúci, až máme občas pocit, že sa Zem točí rýchlejšie. Na vyváženie neblahých následkov vysokého životného tempa sa ponúkajú omladzovacie procedúry a detoxikačné terapie na tisíc spôsobov.

Flaska_3.jpg

Postupné objavovanie účinkov antioxidantov však radikálne mení moderné trendy na celom svete. Každý hľadá tajomstvo večnej mladosti, krásy a zdravia. Najnovšie štúdie dokazujú, že molekula vodíka H2 je extrémne silným antioxidantom, ktorý spomaľuje proces starnutia, podporuje cievny systém, dodáva telu viac energie, a zároveň ho nezaťažuje.

Voda, ktorá má 863-krát silnejšie účinky ako koenzým Q10 Ak chcete túto slávnu vodu vyskúšať, nemusíte kvôli tomu chodiť do USA či Japonska. Aj na Slovensku existujú zázračné zásobárne prírodného zdravia v podobe špeciálnej fľašky. FLASKA – láska na prvý dúšok má v sebe zabudovaný generátor vodíka,  ktorý klasickú vodu obohatí o zázračnú molekulu vodíka. Stačí iba stlačiť gombík a po pár minútach vypiť.

Pitný režim, žena, cvičiť
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-fitness-woman-taking-a-break-after-running/646186056/popup?sq=drink%20water/f=CPIHVX/s=DynamicRank

FLASKA poteší aj milovníkov cvičenia vo fitness centrách. Počas fyzickej aktivity pocítite príliv energie, zvýšite svoju výkonnosť a urýchlite regeneráciu. Vodíkovú vodu si vďaka prenosnej fľaške môžete vychutnať kdekoľvek. Podporuje imunitu, lepšie zvládanie stresu, a tiež prispieva k redukcii hmotnosti. “Dobite si baterky” už po pár dúškoch.

H2 – zázrak v podobe účinného antioxidantu

Naše telo je počas života vystavené množstvu toxínov, s ktorými musí bojovať. Molekuly vodíka od nich čistia telo aj kožu, priaznivo ovplyvňujú liečbu civilizačných chorôb a podporujú prirodzenú obranyschopnosť tela.

Rozpustený vodík je veľmi silný antioxidant, ktorý prenikne do bunky a neutralizuje voľné radikály. Preto „vychytanie“ voľných radikálov pomocou H2 pomáha predchádzať poškodeniu buniek a zápalom, chráni DNA a bojuje proti nekontrolovanému rastu buniek.

Okrem pozitívnych účinkov na zdravie má najmenšia molekula na svete aj mnohé skrášľovacie benefity, ktoré ocení nejedna žena. Rýchlo hydratuje pleť a postupne vyhladzuje vrásky. Pri pravidelnom užívaní zvyšuje elasticitu pokožky a omladzuje ju. Dôležité je, že na rozdiel od iných antioxidantov nezaťažuje telo.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk