Televízia JOJ roztancovala košické námestie

Televízia JOJ vysielala v nedeľu naživo z Trenčína!
Televízia JOJ vysielala v nedeľu naživo z Trenčína! TV JOJ

Tour štvrtého ročníka najväčšieho street-eventového televízneho projektu na Slovensku je na konci. Televízia JOJ sa počas troch nedieľ sťahovala za svojimi divákmi do Trenčína, Žiliny a Košíc.

Uplynulú nedeľu sa mohli Košičania na Hlavnej ulici baviť spolu s televíziou JOJ od poludnia do neskorého večera. Aj napriek daždivému počasiu prišlo viac ako 25 000 divákov, ktorí v rekordnom počte zažili posledné „veľké sťahovanie JOJky“ na vlastnej koži.

Na hlavnom námestí to vrelo

JOJka v meste ponúkla v Košiciach koncerty známych interpretov King Shaolin, Gladiátor, Peter Bič Project, či finalistov súťaže Poď na stage. V rámci hudobného bloku agentúry TOPFEST, ktorá je zároveň spoluorganizátorom eventu, vystúpila kapela Zoči Voči. Návštevníci boli svedkami živého súdneho procesu s protagonistami relácie Súdna sieň – Jankou Buršákovou, Jaroslavom Pencom, Renátou Názlerovou a Radovanom Kuricom. Veľké noviny TV JOJ mali aj na námestí v Košiciach prekvapenie v podobe spravodajskej bodky. Moderátor Ján Mečiar si splnil sen zahrať si na gitare spolu s Mariánom Čekovským. Skladba „Loď, ktorá sa plaví do neznáma“ rozliehajúca sa košickým hlavným námestím roztancovala aj tváre televízie JOJ.

Nechýbala ani výborná zábava

Po hlavnom spravodajstve zazneli námestím piesne Zuzany Smatanovej a kapely Noc a deň. Osobnosti televízie JOJ, moderátori, regionálni redaktori, herci z Paneláku či Súdnej siene rozdávali počas celého popoludnia podpisy návštevníkom, ktorí prišli na námestie v predstihu niekoľkých hodín a po celý čas sa výborne zabávali.

Aj tento rok sme sa z bratislavskej Koliby sťahovali za našimi divákmi. Plné námestia, koncerty, autogramiády a živé vysielanie si nenechalo ujsť spolu viac ako 45 000 návštevníkov v troch mestách, čo je naozaj úžasné číslo. Ďakujeme všetkým, ktorí aj v nepriaznivom počasí prišli a zažili tento veľkolepý event s nami,“ povedal generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Dámsku jazdu informovala Lucia Kulihová, JOJ Group.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk