Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sebavedomá žena www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
23. februára 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Tieto veci by žiadna sebavedomá žena robiť nemala

Pokiaľ nie je prehnané, je sebavedomie veľmi dôležité a každý človek by ho mal mať. Bohužiaľ sú ľudia, ktorí si myslia, že ho majú, ale podľa ich správania je opak pravdou. A to sa týka tak mužov, tak pochopiteľne i žien. My sa pozrieme na to, čo by tie sebavedomé ženy rozhodne robiť nemali.

Pochybnosti

Sebavedomá žena o sebe rozhodne nepochybuje. To čo urobila, malo určite svoj význam, rovnako ako svoj dôvod. Než sa rozhodla, mala dosť času na premýšľanie a tento krok bol určite najlepším možným. Pochybnosti preto nie sú na mieste.

Zbytočné táranie

Sebavedomé ženy nemajú dôvod strácať čas zbytočným táraním, ohováraním. Diskusia by mala mať určitú úroveň a určitú tému. Akékoľvek rozprávanie naprázdno, alebo dokonca šírenie klebiet a neprávd je niečo, čo sebavedomé osoby nerobia.

Vzory

Mať vzor je správne, ale ak máme sebavedomie, nechceme byť nutne ako niekto iný. Áno, je vhodné mať inšpiráciu, ale zároveň nie je úplne ideálne stať sa kópiou niekoho iného. Kto je sebavedomý, ten hľadá vždy svoju vlastnú, individuálnu cestu.

Kompromisy

reklama:

Sebavedomá žena ich skrátka nerobí. A je jedno, čoho by sa mal daný kompromis týkať. Je to čas na seba samotnú, na svoju krásu, na stravovanie, alebo na koníčky? Všetko je v živote dôležité a na všetko by sme mali mať svoj čas. Preto je potrebné si vyčleniť dostatok minút na všetko, čo chceme a máme radi.

Tlmočenie

Sebavedomá žena neopakuje  to, čo niekedy počula. Áno, vypočuje si názory, ale urobí si svoj obraz a svoj záver. Pokiaľ s niekým hovorí, tlmočí, čo niekde počula, ale vždy povie svoj vlastný názor a pohľad na danú vec.

Stres

Sebavedomá žena by nemala byť v strese. Čas od času sa síce môže dostať do komplikovanej situácie, ale mala by z nej vedieť dokonale vykorčuľovať. Dlhodobý stres u sebavedomých osobách  rozhodne nie je nič bežného. Aj preto, že vedia  veľa vecí riešiť a plánovať tak, aby k daným stresovým situáciám vôbec nedochádzalo.

Nariekanie

reklama:

Mnoho žien sa stále na niečo sťažuje, všetko im vadí a mnohokrát sú schopné stále dokola nariekať. Sebavedomé ženy toto nerobia. A platí to pochopiteľne aj o mužoch. Kto má sebavedomie, ten si je vedomý toho, že všetko je v jeho rukách. A ak sa sťažuje, tak vlastne len sám na seba.

reklama:

Odporúčané

K téme

Indické ženy majú krásnu, čistú pleť. Ich tajomstvo je jedna rastlina. 4 dôležité vitamíny pre ženy vo veku 30+

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.