Tip na víkend: Chateau Mcely, rozprávka neďaleko Prahy

Chateau Mcely

V objatí Svatojiřského lesa sa ukrýva klenot, ktorý sa v dnešnej dobe pýši uznávaným zeleným myslením. Zámok, ktorého história je rovnako očarujúca ako apartmány, v ktorých strávite kúzelné chvíle. Aj keď odvšadiaľ cítiť luxus, ktorý k bývalému aristokratickému sídlu jednoducho patrí, Chateau Mcely je dôkazom toho, že aj zámok môže mať vrúcne srdce.

„Kráľovsky hodovať, na ružiach spať…“

Myšlienka, ktorú Chateau Mcely prezentuje nie je len snom, ale úspešne ho premieňa na skutočnosť. Presne takýto pocit totiž nadobudnete už po prvej noci, ktorú tu strávite. Celkom 24 izieb vám prinesie oddych, ktorý si zaslúžite. Či už chcete stráviť noc v apartmáne nesúcom pomenovanie po svetadieloch alebo mesiacoch v roku, na svoje si príde každý. Skutoční vyznávači luxusu a štýlu si môžu vychutnať Prezidentský apartmán, ktorý vo svojej mezonetovej podobe a krásnym výhľadom nesklame ani toho najnáročnejšieho návštevníka. V Chateau Mcely mysleli v oblasti ubytovania aj na najmenších z nás. Apartmán princezny Nely je stelesneným snom každej mladej slečny.

Chateau Mcely

Špeciálne aktivity, ktoré v spojení s touto princeznou zažijete, sú detské kúpele, butik či kniha, ktorá je skvelým darčekom počas častých narodeninových osláv. Pre dospelých je tu zase k dispozícii svadobný apartmán či jedinečné vysádzanie stromčekov ako pamiatka na nezabudnuteľné okamihy vo vašich životoch.

Chateau Mcely

V reštaurácii PIANO NOBILE BAR so skúseným šéfkuchárom, ktorý zdokonalil svojej umenie v priestoroch Chateau Mcely, vám pripravia lahôdky hodné tohto kúzelného miesta.

Chateau Mcely

O tom, že Chateau Mcely žije v súlade s prírodou, svedčí aj čisto prírodná kozmetika v bio kvalite, ktorú vyvinula samotná pani majiteľka. Tú si môžete vyskúšať na vlastnej koži v MCELY BOUQUET SPA, kde si zregeneruje nielen telo, ale i myseľ.

Chateau Mcely je miesto plné zázrakov. Nielen tých dávnejších v podobe zjavenia Panny Márie, ale najmä tých dnešných, uchovávajúcich sa v pamäti návštevníkov tohto očarujúceho miesta.

Monika Vranková

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk