Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
poloha počas spania www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
25. februára 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

To, v akej pozícii spia ženy, o nich hovorí naozaj veľa. Výsledky Vášho spánku Vás prekvapia!

Každý má svoju obľúbenú polohu spánku, bez ktorej by sa do tohto obľúbeného stavu nevedel dostať. Niekto spí na chrbte, niekto na boku, iný si zase nevie predstaviť spať inak, než na bruchu. Tento článok však bude o polohách spánku, ktoré má  v obľube nežné pohlavie. Spánok o ženách napovie skutočne veľa. To, či spíte uvoľnene ako bábätko alebo zas opačne – úplne meravo, odhaľuje množstvo tajomstiev , o ktorých ste možno ani nevedeli.

Potrebujete niečo objímať?

Ak spíte a potrebujete niečo držať či objímať, ste dôverčivá osoba, ktorá je k ostatným ľuďom úplne otvorená. Patríte medzi priateľov, ktorým všetci ostatní dôverujú, a preto môže Vaše rameno často prijímať slzy ostatných, keď sa Vám potrebuje niekto vypovedať v ťažkých chvíľach.

Poloha kmeňa

Poloha kmeňa (angl. Log) sa v rebríčku obľúbenosti radí na druhé miesto s asi 15% ľuďmi. Tie ženy, ktoré spia na boku s natiahnutými nohami, sú väčšinou veľmi spoločenské a nekonfliktné. Poväčšine sa jedná o najobľúbenejších  členov  partie. Tiež sú veľmi dôverčivé, čo môže prerásť až do menšej naivity.

Spánok na boku

Túto  pozíciu  používa  asi 13% ľudí.  Asi jediný rozdiel je v tom, že na rozdiel od kmeňa, sú pri spaní na boku ruky uložené pred telom. Ženy, ktoré spia v tejto polohe sú priateľské a otvorené, ale môžu byť aj podozrievavé a cynické. Nie sú veľmi schopné v dôležitých rozhodnutiach, ale ak si niečo zmyslia, sú neskutočne tvrdohlavé.

Vojak

reklama:

Poloha vojaka nevyzerá veľmi pohodlne už ani podľa mena. To ju umiestňuje na štvrté miesto s asi 8% spáčov. „Vojaci“ nielenže pri spánku vyzerajú ako vojaci, ale majú aj podobné vlastnosti. Sú to silné, ale tiché osoby, ktoré nemajú v láske konflikty. Ich vystupovanie je vážne a majú vysoké očakávania nielen od druhých, ale najmä od seba.

 Voľný pád

Poloha voľného pádu by sa dala popísať nasledovne. Ako sa na posteľ hodíte, tak i zaspíte. Ženy, ktoré takto spia, majú otvorenú a hravú osobnosť. Často bývajú drzé a citlivé na kritiku druhých a aj keď sa môžu zdať navonok slobodomyseľné, sú radi, ak sú pod niekoho kontrolou. Táto poloha okrem toho, že ponúka úplnú pohodlnosť, prospieva aj Vášmu tráveniu.

Hviezdica

Hviezdica sa od voľného pádu odlišuje tým, že neležíme na bruchu, ako je to pri voľnom páde, ale na chrbte. Hviezdice sú verné priateľky a skutočné priateľstvo býva v ich životoch priorita číslo jedna. Vie výborne načúvať problémy  iných a radi rozdávajú cenné rady.

reklama:

Odporúčané

K téme

Päť najčastejších snov, ktoré sa zdajú každému! Čo znamenajú? Vedci vytvorili kalkulačku, ktorá vypočíta vašu mieru rizika úmrtia na koronavírus

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.