Tomáš Klus sa vracia na Slovensko. Odohrá 3 koncerty

Recyklus tour.jpg
Recyklus tour

Po minuloročnom úspešnom RecyKlus Tour, počas ktorého úspešný český spevák Tomáš Klus a jeho Cílová skupina navštívili aj niekoľko slovenských miest, prídu pod Tatry opäť. Tomáš Klus sa na Slovensku teší naozaj veľkej popularite a jeho koncerty bývajú takmer vždy vypredané do posledného miesta. Tohtoročnú edíciu rovnomenného turné absolvuje v júni v Novom Meste nad Váhom, Banskej Bystrici a v Pezinku.

Tomas klus recyklus tour.jpg

Slovenské koncerty budú vyvrcholením tohtoročného RecyKlus Tour, keď ešte pred nimi absolvuje 14 vystúpení v 12 mestách v rodnom Česku. Dovtedy ešte stihne vydať dvojalbum Recyklus živ(j)e a odohrá niekoľko charitatívnych koncertov. Počas turné neodohrá žiaden koncert v hlavných mestách tak Česka, ako aj Slovenska. Jeho fanúšikovia z týchto lokalít však nemusia mať strach, pretože vo svojej rodnej krajine sa predstaví v neďalekom Kladne a na Slovensku len 20 kilometrov od Bratislavy v Pezinku. RecyKlus Tour malo na jeseň aj ekologický rozmer a Klus chcel upozorniť na nevyhnutnosť separovania odpadu.

Tomas klus_foto david podrabsky.jpg
David Podrabský
Tomas klus_fotodavid podrabsky.jpg
David Podrabský

Je skvelé, že cez všetky skeptické proroctvá či chceme ísť v roku 2016 robiť ekologickú osvetu, sa nám ju podľa ohlasov naozaj podarilo urobiť. Nie v zmysle, že by sme verbovali ekobojovníkov, ale že sme otvorili diskusiu, na ktorej sa, mám pocit, dá vystavať riešenie všetkých problémov skutočného sveta. A, naviac, od atmosféry, ktorú so sebou na koncerty ľudia nosia, som sa stal závislý,“ hovorí Tomáš Klus. Kým prvé dva koncerty na Slovensku v Novom Meste nad Váhom a v Banskej Bystrice budú „pod strechou“, čerešničkou na torte bude open air finále RecyKlus Tour 2017 v amfiteátri v Pezinku.

Termíny koncertov:

  1. 6. Nové Mesto nad Váhom, Športová hala
  2. 6. Banská Bystrica, Ministry of Fun
  3. 6. Pezinok, Amfiteáter

Vstupenky v sieti Ticketportal

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk