Tomáš Klus si podmanil bratislavské publikum

Tomáš Klus si podmanil bratislavské publikum
Tomáš Klus si podmanil bratislavské publikum facebook/tomasklus

Do Bratislavy zavítala jedna z najvýraznejších osobností českého hudobného sveta. Český slávik Tomáš Klus sa predstavil v bratislavskom MMC klube, kde hneď dvoma koncertmi odštartoval slovenské turné Proměnamě 2014. Aj Dámskajazda.sk mala možnosť byť pri tom.

Bratislavské koncerty boli beznádejne vypredané už niekoľko dní pred samotnou show. Priaznivci Tomáša Klusa si pred začiatkom koncertov museli vystáť poriadnu radu, na Tomáša a jeho kapelu Cílová skupina sa však rozhodne čakať oplatilo.

Utorkový koncert odštartoval Tomáš Klus v sprievode svojej kapely plnej famóznych hudobníkov pesničkou „Jsem“, ktorá publikum hneď v úvode naladila do dobrej nálady. Tomáš sa očividne cítil medzi slovenskými fanúšikmi veľmi dobre. Svedčilo o tom aj to, že sa skvele uvoľnil. Koncert odspieval bosý a skvelú náladu i pozitívnu energiu, ktorá z neho priam sršala, si udržal počas celého večera. Počas koncertu chalani odohrali ďalšie pesničky z nového albumu Proměnamě. Bratislavskí priaznivci si mali možnosť vypočuť aj pesničku „Dopis“, ktorou Tomáš odštartoval sólovú kariéru.
Tomáš Klus si podmanil bratislavské publikum
Tomáš Klus si podmanil bratislavské publikum facebook/tomasklus

Ako je u tohto výnimočného speváka zvykom, rád komunikuje s publikom a užíva si osobný kontakt s fanúšikmi. A tak ani v utorňajší koncert nezostal nič dlžný svojej povesti. Priamo na pódiu zaimprovizoval a zaspieval k narodeninám Mirke z publika. Okrem samotnej pesničky jej Tomáš venoval aj možnosť vybrať si hudobný štýl, v ktorom pieseň zaspieva. Oddaná fanúšička si vybrala rockový žáner. Pieseň venovaná Mirke bola azda najsilnejším a najemotívnejším momentom celého koncertu.

Z Tomáša sme celý večer cítili obrovskú pokoru, vďačnosť a úprimnú radosť z priazne publika. Dôkazom toho bolo, že po skončení koncertu potešil fanúšikov piatimi prídavkami, pričom pri hraní poslednej piesne sa k hudobníkom pripojil aj ich technický tím, ktorý zahral na bicie a gitaru.

Po ukončení tohto výnimočného večera Tomáš Klus nepotvrdil maniere či zvyky popredných spevákov i hudobníkov, a pred svojimi priaznivcami neutiekol zadným vchodom. Práve naopak, fanúšikom sa ochotne venoval, rozdával autogramy, zapózoval pred objektívmi fotoaparátov a najmä rozdával úsmevy i pozitívnu energiu. Najsympatickejšie na tomto skvelom spevákovi bolo, že po celý čas na ňom bolo vidieť, ako veľmi ho to teší.

Tomáš Klus a jeho Cílovú skupinu máte stále možnosť zažiť naživo v rámci jeho slovenského turné, ktoré pokračuje v ďalších slovenských mestách. Koncertuje 23.5.2014 v Piano klube v Trenčíne, 26.5.2014 v PKO v Nitre a svoje turné ukončí 27.5.2014 v Ministry of fun v Banskej Bystrici. Príďte si aj vy vypočuť týchto výborných hudobníkov. Výborná atmosféra a naozaj veľmi výrazný hudobný zážitok je garantovaný. 🙂

Tomáš Klus si podmanil bratislavské publikum

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk