TOP 10 mužských profilových foto: Zistite, čo je zač!

Muž, sexi muž, fotografia, more, chlap, pláž, dovolenka
Thinkstock

Pokiaľ dokážete správne prečítať reč tela silnejšieho pohlavia, môžete si ušetriť mnohé nepríjemné sklamania. Zistite ešte skôr, ako sa s ním stretnete, čo je zač! Pomôžeme vám ako!

Aký typ muža sa skrýva za typickými facebookovými fotkami? Tu vám to prezradíme:

1. Dovolenkové profilové foto

Tento muž sa rád podelí so všetkým. Všetko zo svojho života potrebuje zdieľať. Každý musí vidieť, kde všade bol a s kým. Ak na fotke upiera pohľad do diaľok, má pred očami horizont a myslí predvídavo. Muž s ruksakom na chrbte a v outdooru miluje slobodu a je dobrodruh.

2. Macher v slnečných okuliaroch

Na fotke sa tvári tajuplne a rád pozoruje druhých. Na druhej strane chce zostať utajený a netúži po tom, aby ho prekukli. Tento typ dobre vie, ako pôsobí na svoje okolie. Je otvorený len k ľuďom, ktorým dôveruje a tých existuje málo. Vo vnútri býva veľmi citlivý a ťažko sa nechá vylákať zo svojej skrýše.

, sexi , fotografia, slnečné okuliare, chlap, grimasa
muž Thinkstock

3. Muž, ktorý má foto pri nejakej činnosti

Či už má profilovú foto, ako hrá na gitare alebo pri inej činnosti, jeho účel je jasný: Chce sa odlišovať od iných a v žiadnom prípade nevyzerať nudne! Verte tomu, že svoju profilku veľmi dlho vyberal, kým sa konečne rozhodol. Aký muž sa v ňom skrýva? Je zvedavý, výkonný a zakladá si na svojom image. Rozhodne si s ním užijete.

4. Majster grimás

Muž s profilovou fotkou, na ktorej vyplazuje jazyk, či strúha iné grimasy, patrí k tým jedincom, ktorí disponujú vysokým sebavedomím. Takto demonštruje svoju nezávislosť, nekonvenčnosť a zmysel pre humor. Okrem toho túži zanechať hlboký dojem, a to aj mimo virtuálnej reality.

5. Formálna fotografia napríklad z pasu

Máte do činenia so slušákom a konvenčným chlapíkom. Pretože vsadil pri výbere profilovej fotky na istotu. A to bude robiť aj v skutočnom živote. Nemá rád konflikty a je spoľahlivý. Ideálny na vážnu známosť, aj keď sa môže stať, že vás skoro unudí.

, sexi , fotografia, šéf, chlap, kravata, usmievať sa
muž Thinkstock

6. Frajer za volantom

Tento príslušník silnejšieho pohlavia sa rád obklopuje krásnymi vecami, verí si a má zdravé sebavedomie. Prikladá prílišný dôraz na spoločenské postavenie. Môže sa stať, že si vás bude chcieť kúpiť a na všetko bude pozerať cez peniaze. No fotka v aute hovorí aj: „Chcem precestovať svet, so mnou toho zažiješ veľa!

, sexi , fotografia, šofér, vodič, auto, volant, chlap, grimasa
muž Thinkstock

7. Fanatik do selfies

Selfies, na ktorej stojí pred zrkadlom, či v iných pózach. Tento muž dlho neotáľa a nenechá sa rozptyľovať detailami. Dbá o svoj zovňajšok a páči sa mu, čo vidí v zrkadle. Vo svojom smartphone má zrejme stovku ďalších selfies.
, sexi , fotografia, selfies, chlap
muž Thinkstock

8. Vymetač barov

Chlapík, ktorý má profilové foto uprostred zábavy, či s pohárom alebo fľašou alkoholu v ruke, si chce užívať život a neznáša obmedzenia. Rád sa zoznamuje s novými ľuďmi ( aj so ženami ). Ľahko sa s ním dáte do reči, no vernosť od neho nečakajte. Jeho správa okoliu má znieť: „So mnou ťa čaká zábavný život na úrovni, ale nebudem patriť len tebe!

Čítajte aj: Jeho obľúbená sexuálna poloha vám prezradí, aký je

9. Športovec

Ak na fotke pózuje hore bez, miluje svoje vyšportované telo. Keďže si je vedomý, že dobre vyzerá, má aj patrične k tomu vysoké sebavedomie. No môžete čakať, že príliš veľa času strávi sám so sebou a so svojim športom. Vy budete až na druhom či treťom mieste. Jeho pozitíva: Má veľa energie, vie čo chce a je disciplinovaný.

10. Skupinové foto

Hádate na jeho profilovej fotke, ktorý to z nich je? Aj keď vám na prvý pohľad nie je jasné, ktorý z nich, jedno isté je: priateľstvo a spolupatričnosť býva preň nesmierne dôležitá. Preto sa ľahko môže stať, že priateľov si bude ceniť viac ako vás! A jeho pozitíva? Miluje spoločnosť, je priateľský a snaží sa okoliu vsugerovať, že sa môžete naň spoľahnúť.

, priatelia, partia, priateľstvo, chlapi, kamaráti
muži Thinkstock

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk