Toto je najsexi farba podprseniek, ktorá sa páči Slovákom

Sexi žena, vlasy, postava, štíhla línia, boky, panva, beauty
Thinkstock

Podľa najnovšieho prieskumu slovenskí muži považujú túto farbu spodnej bielizne za najpríťažlivejšiu.

Až 95 percent mužov sa pozerá ženám do výstrihu. Vyplýva to z výsledkov prieskumu, ktorý realizovali na Slovensku počas septembra na vzorke 328 respondentov vo veku 19 – 50 rokov. Za najsexi farbu podprsenky považuje viac ako polovica opýtaných čiernu. Ďalšími obľúbenými farbami spodnej bielizne sú červená a biela. Neobvyklé a výrazné farby sa páčia len každému desiatemu mužovi. Za najmenej príťažlivé považujú podprsenky telovej farby alebo so vzorom.

, sexi žena, spodná bielizeň, spodné prádlo, kráska, beuaty
podprsenka Thinkstock

Príťažlivá bielizeň dokáže zázraky

Tri štvrtiny opýtaných si myslia, že dobre zvolená bielizeň pre ženu dokáže urobiť veľmi veľa. Rovnaký počet tvrdí, že je dôležité, akú ich partnerka nosí podprsenku, no iba tretina sa podľa vlastných slov vyzná v číslovaní. Iba 30 percent sa už odvážilo svojej priateľke či manželke podprsenku kúpiť, pričom takmer polovici sa stalo, že partnerke nakoniec nebola dobrá. Štyridsaťsedem percent chlapov má o veľkostiach podprseniek len hmlistú predstavu a zvyšok je vraj úplne bezradný.

Sexy šatník. Aké spodné prádlo by vám nemalo chýbať?

Muži túžia po peknom dekolte

Za najdôležitejšie kritérium pri výbere bielizne označili muži pohodlnosť pri nosení. Ak by si chlapi kupovali podprsenku pre seba, chceli by, aby opticky tvarovala pekný dekolt. Kvalitný materiál s dlhou životnosťou skončil na treťom mieste tesne pred sexi dizajnom bielizne.

Informácie poskytla Katarína Ofúkaná zo spoločnosti Media & Communication Consulting.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk