Toto je tajomstvo krásnej pleti vojvodkyne Kate!

Oslnivá vojvodkyňa Kate
Oslnivá vojvodkyňa Kate SITA/AP

Tridsaťtriročná manželka následníka trónu je už v siedmom mesiaci tehotenstva a jej pleť stále žiari dokonalosťou. V čom tkvie jej tajomstvo krásy?

Všade, kde sa objaví, jej pleť žiari dokonalosťou. Mamička malého batoľaťa, vojvodkyňa Kate napriek vysokému štádiu tehotenstva vyzerá skvelo. V čom tkvie tajomstvo jej bezchybnej pleti? Vraj jej ku kráse dopomáha šípkový olej.

Bezchybná pleť vďaka šípkovému oleju?

Aj keď vojvodkyňa z Cambridge je kvôli tehotenstvu čo sa týka kozmetiky veľmi opatrná, to jej nebráni, aby sa o seba ďalej starala. Zvlášť, keď musí stále reprezentovať svojho manžela. Kate, rovnako ako jej matka, na pleť používa stopercentný šípkový olej. Tento produkt má v sebe úžasné hydratačné a regeneračné účinky. Obsahuje 80 percent esenciálnych mastných kyselín (omega 3 a 6), veľa vitamínu C, A a vitamín E. Takisto je plný antioxidantov a ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi. Skvelo pôsobí nielen na pleť, ale pomáha vraj tiež pri kožných chorobách, ekzémoch či popáleninách.

Šípkový olej milujú aj iné hviezdy

Na šípkový olej nedá dopustiť ani modelka Miranda Kerr či model David Gandy. „Šípkový olej je ideálny pre všetky vekové kategórie a typy pleti, vrátane tých, ktoré sú citlivé či trpia kožnými ochoreniami alebo akné. Ak chcete pleti dodať mladistvú žiaru, pridajte každý deň kvapku do hydratačného krému,“ tvrdí Deborah Mitchell, ktorá sa vojvodkyni stará o pleť.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk