Toto sú čísla, o ktorých ženy vždy klamú! Súhlasíte?

Tajomstvo, mlčať, žena

Aj ženy majú svoje tajomstvá a je viac ako isté, že ak sa opýtate ženy na jej vek, či množstvo sexuálnych partnerov, pravdu sa od nej nedozviete. O ktorých číslach klameme najčastejšie?

Mám niečo po tridsiatke

Od istého veku už žena nerada priznáva svoj skutočný vek. Nie nadarmo sa od istého veku už nepatrí ženy túto otázku vôbec pýtať. Žiadna z nás nechce starnúť a radi by sme sa pýšili nízkym číslom. Preto pokiaľ sa muž pýta na vek ženy počas prvej schôdzky, pravdepodobne si pár rôčkov zámerne odoberie.

Koľko míňame na nákupy

Nakupovanie je závislosťou takmer všetkých žien a aj napriek tomu, že máme 20 párov topánok, kúpime si ďalšie. Muži nikdy nepochopia túto ženskú záľubu a preto pokiaľ sa chlap opýta koľko míňa jeho priateľka na oblečenie, určite mu zaklame.

Mala som málo sexuálnych partnerov

Pokiaľ ich má žena veľa, je často krát odsudzovaná, a tak si väčšina z nás zámerne toto číslo znižuje. Hovorí sa, že k číslu, ktoré žena povie, by mal muž pripočítať ešte troch ďalších sexuálnych partnerov. Predsa len povesť „lovca“ chceme ponechať silnejšiemu pohlaviu.

Aká je naša konfekčná veľkosť

Mať veľkosť 36 je snom každej z nás, žiaľ realita je často iná. V očiach muža chceme však vždy vyzerať krásne a štíhle. Preto, keď sa nás opýtate na veľkosť, ktorú nosíme, vždy si ju znížime minimálne o číslo.

Naša telesná váha

Hmotnosť je vec, o ktorej klameme najčastejšie. Je to vec, na ktorú by sa nás partner nemal pýtať vôbec, veď aj tak zaklameme. Dôležité je, či sa vo svojom tele cítime dobre a či nás partner považuje za sexy také aké sme.

Sladké nejem

Ak vo vašej domácnosti záhadne miznú čokolády či iné sladké dobroty, sme za tým my ženy. Najmä počas svojich dní máme nábory na chladničku a zjeme všetko, čo nám príde pod ruku. Pokiaľ sa nás partner opýta koľko sladkého sme zjedli , vždy zatajíme pravé číslo, ak vôbec priznáme, že sme opäť podľahli sladkému. Ak ide o jedlo, všeobecne si dosť často vymýšľame.

Mala som orgazmus

Muži orgazmus na rozdiel od žien predstierať nedokážu. Ale naše herecké výkony v posteli by mohli byť veľakrát nominované na Oscara. Nechceme predsa raniť mužské ego. Preto priznať pravdu, ako často mávame orgazmus, by bolo pre muža viac ako deprimujúce. A tak sa pravdu nikdy nedozvedia!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk