Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sexy muž, svaly,
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
2. novembra 2017 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA

Toto sú mužské katastrofy, od ktorých ruky preč!

Na obzore nový muž, ktorý vás neuveriteľne priťahuje. Vaše varovné kontrolky sa síce rozblikali. No márne! Týmto mužským katastrofám sa jednoducho nedá odolať.

Zlí chlapci to proste na nás vedia. Očaria vás. „Prefackajú“ svojim sexepílom alebo rozcítia naše materské srdiečko. Ak im sadnete na lep, život s nimi sa môže premeniť na katastrofu. Od ktorých mužských exemplárov radšej ruky preč?

Veľký BOSS

Motto: Snívajú o mne všetky ženy!

reklama:

Poznávacie znaky:

Ukazuje sa v drahých značkových oblečkoch, košieľkach. Poznáte ho aj podľa kladného vzťahu k sushi a podľa sebavedomého vystupovania. Neodmysliteľne k nemu patrí porsche alebo BMW, rolexky či typické chovanie vodcu stáda. To jest skákanie do reči, zhadzovanie ostatných mužov či flirtovanie so všetkými ženami v miestnosti, vás nevynímajúc.

Poľovný revír:

reklama:

Reštaurácie s malými porciami na veľkých tanieroch, bary v hoteloch s veľa veľa hviezdičkami, tenisové kurty, sushi bary alebo šéfuje vo vašom podniku.

Zamestnanie:

Manažér, právnik, politik, šéf rodinného podniku, profesionálny športovec, fitnes tréner.

reklama:

Častý „kaleráb“: „Nie ste ani trochu môj typ, ale aj tak vás chcem dostať do postele. Na vážny vzťah inak nemám čas.“

Čím vás dostane?

Je to sebavedomý, solventný muž, ktorý vie, čo robí a čo chce.

reklama:

Prečo NIE?

Neskôr sa môže prejaviť jeho agresivita. Nikdy si vás nebude vážiť a bude vás brať len ako doplnok jeho dokonalého imidžu. Ak ho aj dostanete do chomúta, zaklapnete za sebou zlatú klietku.

Tehličkový kovboj

reklama:

Motto: Môžeš mi bozkávať svaly na bruchu, lebo ja tam bohužiaľ nedočiahnem.

Poznávacie znaky:

Namakané bicepsy, tricepsy, vajcepsy ( na to posledné sa radšej nespoliehajte : ) ) Ďalšie znaky: Rozhalená košeľa, pod ňou črtajúc sa opálená vyleštená hruď. Veď by to bol priam smrteľný hriech zakryť toľké hodiny strávené v posilňovni! Dokonalý zadok, dokonalý účes, dokonalá voda po holení. Ešte ste chladné?

reklama:

Poľovný revír:

Barový pult na vychýrenej diskotéke, fitnes kluby, posilňovne.

Zamestnanie:

reklama:

Fotomodel, tréner, úspešný atlét, fitnes tréner, policajt či vojak, vyhadzovač.

Častý kaleráb: „Ahoj. Posilňuješ alebo si taká krásna od prirodzenia?“

Čím vás dostane?

reklama:

Dokonalým telo a úžasným sexom. Keď sa snaží byť milý, dokáže byť aj šarmantný.muž

Prečo NIE?

Ako stáleho priateľa, či nebodaj otca vašich detí, vidí sám seba až vo veľmi ďalekej budúcnosti. Vzťah založený len na sexe dlho nevydrží. V starobe vám zostane len komunikácia s partnerom a ťažko s týmto typom hľadať reč.

reklama:

Večný trpiteľ

Motto: Svet je strašne zlý a všetci mi ubližujú.

Poznávacie znaky:

reklama:

Podozrieva všetky ženy, že sú zlatokopky. Chcú ho využiť a odkopnúť. A nielen ženy. Celý svet je proti nemu! Za to, že nie je úspešný, samozrejme zase môžu iní. Ak si ho uviažete na krk, tak za všetko budete môcť vy.

Poľovnícky revír:

Je proste všade a značne premnožený. Niekedy sa môže zdať, že je to super exemplár, no po pár stretnutiach sa z neho vykluje to „pravé orechové“.

reklama:

Zamestnanie:

Len také, ktoré naň nekladie príliš veľké nároky. Má totiž nízke sebavedomie a bojí sa zlyhania.

Častý kaleráb: „Nechcem sa viazať, lebo som sa strašne sklamal!“ alebo „To všetko je len vonkajší obal, vnútri som úplne iný človek, ale teba zaujímajú iba povrchné veci.“

reklama:

Čím vás dostane?

Predstiera hlboké city, vypisuje krásne smsky či maily. Ste ženou, s ktorou chce mať rodinu, aspoň do tej doby, pokiaľ vás nedostane. Potom sa to všetko zmení. Buď sa tvári, že prestal existovať alebo začne nariekať nad všetkým. Nad počasím, politikou, televíznym programom,šéfom, matkou, priateľmi. Nechcete mu dať kopačky už len z toho dôvodu, aby ste mu túto teóriu nepotvrdili.

Prečo NIE?

reklama:

Po čase z vás vysaje všetku energiu a spraví z vás otrokyňu. Budete pod emocionálnym tlakom. Vďaka nemu vás donúti, aby ste preň urobili všetko a možno ešte viac. Nikdy nebude spokojný a nikdy sa mu aj tak nezavďačíte.

Pán Casanova

Motto: Na tomto svete je príliš veľa krásnych žien, aby som bol verný iba jednej.

reklama:

Poznávacie znaky:

V prítomnosti tohto muža váš pulz vyletí na 250. Chová sa k vám úplne inak ako väčšina mužov. Je zaujímavejší, nebezpečnejší, neodolateľnejší. Presne pozná, čo na vás platí. Odhalíte ho aj podľa toho, že viete, že nie je pre vás ten pravý, a práve to vás na ňom tak priťahuje.

Poľovnícky revír:

reklama:

Disponuje schopnosťou zjaviť sa nečakane kdekoľvek a v akejkoľvek podobe.

Zamestnanie:

Často vo svojom zamestnaní máva moc nad ženami a ich komplexmi. Napríklad fotograf, filmový alebo divadelný režisér. No nájdete ho i medzi remeselníkmi či pracovníkmi v službách.

reklama:

Častý kaleráb: „Musel som vás osloviť, inak by som to ľutoval po zvyšok svojho života.“ Alebo povie presne to, čo túžite počuť.

Čím vás dostane?

No proste všetkým. Dá vám pocítiť, že ste výnimočná a nádherná žena. Donúti vás robiť bláznivé ale úžasné veci. Chvíle s ním sú nezabudnuteľné…

reklama:

Prečo NIE?

To už predsa dávno viete. Nikdy sa neviaže, nepatrí žiadnej žene. Nemôže sa ani vyliečiť, ani zmeniť, ani kvôli láske napraviť. Veď on to predsa robí z lásky! Ale nie z lásky k jednej žene. I keby ste boli tou najúžasnejšou ženou na svete, nezabránili by ste mu v živote osamelého vlka, ktorý si užíva každú chvíľu s inou ženou.

reklama:

Odporúčané

K téme

Tri otázky pre Mirku Partlovú: Na to, aby som šla zapáliť sviečku na hroby, nepotrebujem dátum v kalendári Ako rozpoznať srdcový infarkt mesiac predtým, ako sa stane?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.