Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Juraj Bača
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Miriam Šramová
reklama:
reklama:
reklama:
23. mája 2018 LifestyleTri otázky pre... od DamskaJazda.skSITA

Tri otázky pre Juraja Baču: Relax je pre mňa, keď sa zbavíme vymožeností, ktorých sme otrokom

Jeden z talentovaných hercov, ktorý sa objavil v známych slovenských seriáloch, naposledy v Komisárovi Rex, Dámskej jazde prezradil, ako relaxuje, a o akej hereckej úlohe sníva. 

Čo je pre teba najlepší relax a čo odporúčaš iným, ako relaxovať?

Pre mňa je najlepší relax, keď človek dokáže úplne vypnúť a odtrhnúť sa od telefónu, internetu, od všetkých našich vymožeností, ktorým sme v dnešnej dobe otrokmi. Najradšej relaxujem v lese a na jar, kde obdivujem krásu prebúdzajúcej sa prírody, rád chodím na hríby. Tiež sa venujem aktívne joge, ktorú považujem za istý druh relaxu. Tiež sa venujem bojovým športom, bicyklovaniu.

Je ťažké odlepiť sa od určitej značky, respektíve tváre, ktorá ti prischla a identifikovať sa s inou postavou?

reklama:

Na jednej strane je skvelé, že ma ľudia spoznávajú. Myslím si, že keby som nebol spätý s tak silnou značkou ako je Rex, tak možno stále som braný ako herec Búrlivého vína. Na druhej strane je tu riziko, že ten tieň neprekonám. Je to však na mne.

Ktoré postavy sa ti lepšie hrajú? Záporné alebo kladné?

Každý herec povie, že tie záporné sú tie jeho. Človek sa v tom vyžíva a ľahko sa hrajú. Pre herca je dobré, keď môže robiť niečo odlišné od jeho prirodzeného správania. Ja nemám rád konflikty a som skôr diplomat. Keď dôjde postava, kde môžem byť konfliktný, tak si to užívam. Ale nie z toho hľadiska, že by som taký chcel byť, alebo by som chcel to zlé zo seba dostať, ale je to pre mňa taká výzva.

reklama:

Je nejaká úloha, ktorú by si chcel zahrať?

Chcel by som si zahrať vo Hviezdnych vojnách. A to jedno akú postavu. Keby som bol desiaty vojak v piatom rade odzadu, to by úplne stačilo. Len, aby som si odfajkol, že som hral v Star Wars, tak uvidíme, či sa to podarí.

Zhovárala sa Miriam Šramová

reklama:

Foto: Miriam Šramová

reklama:

Odporúčané

K téme

3 otázky pre MUDr. Miroslava Hudeca: Kedy je znamienko nebezpečné? Tri otázky pre Martinu Valachovú: Slováci by chceli byť bohatí a radi by investovali, ale nemajú základné rezervy na život!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.