Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Majk Spirit
Majk Spirit Jiří Marshal / AD ROOM
reklama:
reklama:
reklama:
27. marca 2019 LifestyleTri otázky pre... od DamskaJazda.skSITA

Tri otázky pre Majka Spirita: Voliť možno pôjdem

Prinášame vám rozhovor so slovenským rapperom a členom skupiny H16, ktorý prezradil čo to zo svojho súkromia.

O čom je tvoj najnovší album?

Vždy som mal cieľ robiť  hudbu, ktorá nejakým spôsobom odolá testu času a bude skôr navždy ako na jednu sezónu. Vyhýbať sa tomu robiť trendovú muziku, ktorá momentálne fičí, ale skôr robiť niečo čo ťtu vydrží roky. K čomu sa dá vrátiť aj po desaťročiach. Tento album som sa snažil špeciálne robiť tým štýlom, aby nebol na jedno vypočutie. Aby si ho človek musel naštudovať trochu viac a aby sa veľa významov odkrylo po istom čase. Riešil som v ňom nie veľké životné pravdy, ale reálne skúsenosti a zážitky z môjho života.

Pôjdeš voliť?

reklama:

Možno (smiech). Možno pôjdem kandidovať, ale ešte som vraj na to mladý. Zatiaľ robím, čo ma baví.

Aj Kanye West sa rozhodol kandidovať…

Nebolo by to na škodu vyskúšať mať za prezidenta rappera. Možno o desať rokov budú všetci prezidenti rapperi (smiech).

reklama:

Máš nejaký životný alebo koncertný plán, ktorý môžeš prezradiť?

Taký krátkodobý je tento rok   odprezentovať najnovší album na živých koncertoch a letných festivaloch  po celom Česku a Slovensku. Potom možno na jeseň chcem vycestovať do zahraničia. Možno do Austrálie. Sme tam pozvaní na koncerty, tak uvidím, či nám to vyjde. Mám v mysli rozbehnutý projekt, ktorý by som chcel realizovať na budúci rok. Netýka sa priamo hudby. Cítim, že tú ďalšiu dekádu chcem trošku zmeniť. Chcel by som svoju kreativitu a pôsobenie dávať aj do iných odvetví , nielen do hudby. Bližšie to zatiaľ nechcem špecifikovať.

Zhovárala sa Miriam Šramová

reklama:

Odporúčané

K téme

3 otázky pre MUDr. Miroslava Hudeca: Kedy je znamienko nebezpečné? Tri otázky pre Martinu Valachovú: Slováci by chceli byť bohatí a radi by investovali, ale nemajú základné rezervy na život!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.