Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
sex, vášeň, milenci, orgazmus, dvaja, pár, láska, milovať sa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
shutterstock.com
14. decembra 2019 Sex a vzťahy od Milota MezeiováSITA

3 spôsoby, ako zlepšiť sexuálnu komunikáciu!

Dôvodom mnohých konfliktov vo vzťahu býva práve neschopnosť porozumieť partnerovým intímnym potrebám. Zbúrajte múr zábran a vypestujte si neoceniteľnú vzájomnú intímnosť nasledujúcimi spôsobmi.

Cítite vy alebo váš partner zábrany i rozpaky zdôveriť sa so svojimi intímnymi želaniami? Práve tento blok býva často zdrojom narastajúceho napätia či nespokojnosti vo vzťahu, čo môže viesť až ku jeho koncu. Skúste tomu zabrániť a zbúrajte múr rozpakov, ktorý vám bráni vypestovať si neoceniteľnú vzájomnú intímnosť. Pomôžu vám v tom nasledujúce spôsoby.

Intímnosť a iniciatíva

Je veľmi dôležité poznať vlastné želania i to, čo sa páči partnerovi. Každý však nevie slovami vyjadriť, čo by si želal. Mnohí ľudia to nedokážu vyjadriť vôbec. Ak je to váš prípad, skúste počas intímnych chvíľ viesť ruku vášho partnera a spoločne hľadať miesta a dotyky, ktoré vás najviac vzrušujú. Navyše komunikácia medzi vami a vašim partnerom vytvára atmosféru bezprostrednej intimity, ktorá pomáha otupiť vaše zábrany.

Sexuálne uvedomenie

Samozrejme nemusíte celkom presne vedieť, čo vlastne očakávate od sexu, alebo to možno viete, ale je pre vás ťažké diskutovať na túto tému. Často sa to stáva, keď sme sexuálne neskúsení a nepoznáme ešte svoje reakcie. Podstatné však je uvedomiť si sex, ako prirodzenú dôležitú súčasť partnerského života. A nehanbiť sa za svoje intímne želania, pretože sú úplne prirodzené.

Podeľte sa o spomienky

Naše životy vo veľkej miere bývajú ovplyvňované minulými zážitkami a výchovou. Tento vplyv si často neuvedomujeme. Ak sa nevyznáte v sebe alebo v partnerových želaniach a názoroch na intimitu, skúste si vzájomne vypracovať sexuálny životopis , o ktorom sme hovorili tu: Túžite mať lepší sex? Vypracujte si sexuálny životopis!

Na záver, neznepokojujte sa, ak spočiatku vy alebo váš partner cítite zábrany či rozpaky. Keď si v duchu predstavíte to, čo vám spôsobuje rozpaky a potom svoje predstavy prenesiete do reálneho života, dozviete sa veľa o svojich erotických reakciách.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

69shop (NÁŠ TIP)→ 69shop (NÁŠ TIP)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
iSEXshop (ZĽAVY)→ iSEXshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Kondomshop (ZĽAVY)→ Kondomshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Love sexshop (ZĽAVY)→ Love sexshop (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt
Intímne Nákupy (ZĽAVY)→ Intímne Nákupy (ZĽAVY)→
⭐⭐⭐⭐⭐
Zobraziť produkt

Odporúčané

K téme

5 spôsobov, ako zlepšiť svoju komunikáciu nad rámec posielania textových správ Ryby – vianočný horoskop 2021

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.