Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ženy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ženy www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
23. júna 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Tu je dôvod, prečo muži dávajú prednosť štíhlejším ženám. A nie, nie je to len o vzhľade

Ženy potrebujú byť obdivované mužmi. Samozrejme, radšej tvrdia, že sa chcú pekne obliekať, aby sa páčili samy sebe. V skutočnosti im ide o to, aby zaujali muža a odlíšili sa od svojej konkurencie. Každý muž má odlišný vkus, ale všeobecne platí, že silnejšie pohlavie inklinuje viac k štíhlejším ženám. Rozhodli sme sa rozlúsknuť, prečo je to tak.

Aké ženy milujú muži

Nadváha môže byť skutočnou prekážkou v úspešnom a šťastnom osobnom živote. Kilá navyše pridávajú na veku, sťažujú pohyb, podkopávajú sebavedomie a komplikujú pôrod. Plnšie ženy veria, že muži ich nepovažujú za atraktívne, ale argumenty mužov spočívajú úplne v niečom inom. 10 mužov bolo požiadaných odpovedať na otázku, prečo ich nepriťahujú zaoblenejšie ženy.

Odpovede mužov

Krása je subjektívna vec. Existujú pyšné, plnšie, chudšie, ale aj tučné ženy. Niektoré ženy nechcú mať po svojom boku malých či chudobných mužov … preto aj my si chceme vybrať to najlepšie.

  1. Viem, aké je to byť hrubým a ako to ovplyvňuje emocionálny stav človeka. Obávam sa len toho, že pokiaľ bude mať moja milovaná nadváhu, môže mať tiež psychické problémy.
  2. Ak je žena tučnejšia, znamená to, že sa o seba nechce starať. Nezáleží jej na svojom zdraví a konieckoncov zlenivie.
  3. Je ťažké spoznať, aká žena v skutočnosti je, keď má na sebe vrstvy tuku.
  4. Ženy s nadváhou nepremýšľajú o možných zdravotných problémoch, ktoré ich môžu v budúcnosti postihnúť.
  5. Nechcem byť so ženou, ktorá sa opustila. Takto môže dopadnúť aj náš vzťah. Ja som živiteľ rodiny, ktorý vytvára pohodlné podmienky pre život a ona by ma mala tešiť svojim vzhľadom.
  6. Ja vediem zdravý životný štýl a žena s nadváhou s ním jednoducho nejde dokopy.
  7. Vyšportovaný muž vyzerá smiešne po boku hrubej ženy.
  8. Pokiaľ má problém stráviť 1 hodinu denne v posilňovni, ako sa bude vedieť vysporiadať so všetkými domácimi prácami?
  9. Všetci moji kamaráti by mali obdivovať ženu, ktorá stojí po mojom boku.

Ako môžete vidieť, nadváha vyvoláva u mužov určitý druh poplachu. Podľa ich názoru je taká žena lenivá, čo môže znamenať, že podobne bude vyzerať aj ich spoločná domácnosť. Čo sa týka zdravia, asi o seba veľmi nedbajú a neuvedomujú si následky, ktoré sú spojené s potenciálnym tehotenstvom. Zhodnú sa však na jednom názore: štíhla postava, ktorá je symbolom zdravia a krásy. Muži hľadajú manželky a matky svojich budúcich detí.

reklama:

Odporúčané

K téme

Vážne dobrý dôvod, prečo masírovať nohy každý večer pred spaním Žena zomrela sama v nemocnici. Po 14 sekundách sa stalo niečo neočakávané, všetko zachytila kamera

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.