Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
01 6.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
01 6.jpg youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
30. júla 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Tvar vašich nôh dokáže odhaliť, čo skrývate. Neveríte? Presvedčte sa sami

Prepojenosť fyzických a psychologických rysov jednotlivcov, je už dlhšiu dobu skúmaná mnohými odborníkmi. Tvarom pier, chôdzou, dĺžkou prstov či rôznymi inými znakmi sa podľa nich dá odhadnúť, akú má daná osoba povahu. U žien existuje, podľa najnovšej teórie, takzvané delenie podľa tvaru nôh a to do týchto štyroch skupín.

01 6.jpg
01 6.jpgyoutube.com

Typ A

Prvá kategória žien má nohy prirodzene prisunuté pri sebe tak, že im v oblasti členkov vzniká medzera. Tieto ženy sú vraj jemné s dôrazom na ženskosť, ale zároveň veľmi plaché. Takmer nikdy nie sú iniciatívne a prvé kroky nechávajú na muža. U takých žien sa muž cíti ako ochranca, to však neskôr môže prerásť do nudy, pretože taká žena nie je iniciatívna ani v neskorších fázach vzťahu.

Typ B

Aktívnym životným štýlom sa vyznačujú ženy, ktoré majú spojenie nôh len v oblasti členkov. Energické, zdravo drzé no vo vzťahu sebeckejšie. U týchto žien sa prejavujú elementy hry, teda čím viac ich dokážete prekvapiť, tým viac ich bavíte. Ťažko z nich tiež urobíte klasické žienky domáce, pretože sú dominantnejšie ako prvý typ a nenechajú sa len tak ľahko skrotiť.

Typ C

Ženy, ktoré majú stehná pri sebe, ide o dámy, s ktorými sa zaručene nudiť nebudete, pretože vedia prekvapiť a byť hravé, ale zároveň jemné a romantické. Často však muži dajú pred prekvapeniami prednosť overenej istote. Muži by sa však mali mať na pozore. Pokiaľ budú na prekvapenie pripravení, nikdy s takou partnerkou nudu nezažijú.

Typ D

reklama:

Najbežnejším tvarom je, keď sa ženám dotýka horná časť stehien, kolená a členky. Taká žena sa považuje za sebe rovnú mužovi a chce mu byť v každom ohľade oporou. Muži tento typ žien ocenia, pretože pri nich stoja a zároveň mu pomáhajú prekonať spoločné starosti ako sa aj deliť so vzájomnou radosťou.

reklama:

Odporúčané

K téme

7 každodenných zlých návykov, ktoré vedú k ochabnutiu ženských pŕs Špičkový špionážny triler Angličanka

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.