Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
zverokruh
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zverokruh www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
14. septembra 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Týmto znameniam zverokruhu sa radšej vyhnite za každú cenu. Sú najviac problémové. Dokážu vás svojou negativitou stiahnuť ku dnu

V dnešnej dobe bohužiaľ medzi ľuďmi narastá pokrytectvo, neúprimnosť, pretvárky a prejav skutočných citov sa zdá byť skoro ako výnimočný. Koľkokrát už sa vám stalo, že ste otvorili svoje srdcia osobe, ktorá o to nakoniec ani nestála? Ale pretože nebola úprimná, vkladali ste tak svoje nádeje, sny a čas do niekoho, kto s tým všetkým nevedel správne naložiť. V horšom prípade vo vás zanechal veľké sklamanie a na čas zranené srdce. Kontakt s takými ľuďmi je veľmi zložitý a odhaliť ich včas, nie je vôbec jednoduché. Na koho si teda dať väčší pozor? Opatrnosti nie je nikdy dosť

Ryba

Vždy má na všetko svoj vlastný názor a drží sa hlavne svojich nápadov. Iba jeho slovo je sväté a nehodlá o tom nijako zvlášť diskutovať. Od ostatných má veľké očakávania, sám ale často nie je schopný dokončiť svoje plány. Pre svoju nespoľahlivosť tiež nebýva veľmi dobrým obchodným partnerom.

Lev

Je znamenie, ktoré neustále bojuje so všetkými a so všetkým. Je neústupný a neochotný počúvať odlišné názory. Pokiaľ mu dáš ale niečo na oplátku, môže o tom začať aspoň uvažovať. Potrebuje počuť chválu za svoje úspechy a vždy sa snaží byť v centre pozornosti. Ak sa niekto odváži vysloviť na leva akúkoľvek kritiku, berie to veľmi osobne a dá to aj hlasno vedieť.

Škorpión

Má dve tváre, jedna je do značnej miery neutrálna a druhá natoľko zlá, že sa s ním radšej nespriatelíte. Neodpúšťa a nezabúda aj niekoľko rokov staré krivdy. Je veľmi sebaistý a priznať svoju chybu dokáže len ťažko. Zvyčajne je to negatívna postava, ale hlboko vo vnútri sa dá nájsť milá a láskavá osobnosť.

Panna

reklama:

Znamenie, ktoré je neustále s niečím nespokojné. Kritizuje a nikdy mu nestačí, čo momentálne má. Vždy chce v živote viac, ale nie preto, aby bol spokojnejší. Ak má nejaký problém, nedokáže to povedať narovinu a drží všetko v sebe. Prejaviť nejaké pocity je pre neho nadľudská úloha. Ak nezačne brať život menej vážne, stane sa z neho nevrlý a nepríjemný človek.

Vodnár

Je veľmi nepredvídateľný, takmer hyperaktívny a vždy túžiaci po výhre. Celý život sa ženie za peniazmi a nikdy nie je spokojný, pretože chce stále viac a viac. Táto vlastnosť ho tiež robí večne mrzutým. Má tisíce plánov a vie ich síce pekne popísať, ale nedostane sa už k ich uskutočneniu. Ak by prijal život taký, aký je, ušetril by si mnohé trápenia.

reklama:

Odporúčané

K téme

14 tipov, ako prežiť celý deň vo vysokých podpätkoch Povaha muža podľa mesiaca narodenia. Budete šokovaní

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.