Účesy podľa znamení zverokruhu

Jesenné inšpirácie pre krátke vlasy
thinkstockphoto.com

Každé znamenie má svoje charakteristické črty, ktoré sa prejavujú nie len v osobnostných črtách, ale aj v prístupe k zovňajšku. Niektoré z nás sú viac, iné menej konzervatívne. Aký účes je vhodný pre ktoré znamenie?

Vodnár

Vodnárky sú priateľské, individualistické a nespútané duše. Prejavujú sa rebelantsky, svojsky, milujú slobodu. Vedia sa nadchnúť pre nové a originálne veci.

Žena v tomto znamení je plná protikladov. Chce sa líšiť od okolia, preto rada experimentuje. Vodnári majú kreatívnu myseľ a bujnú fantáziu. Preto milujú výstrelky a zmeny.

Účes pre tento temperament je ťažšie určiteľný. S najväčšou pravdepodobnosťou budete spokojná, ak budete striedať strihy a farby vždy, keď vás omrzí ten pôvodný.

Beauty, kráska, líčenie, mejkap, vlasy, účes
Thinkstock

Ryby

Ženská duša v znamení rýb je veľmi krehká a citlivá. Typickou vlastnosťou je obetavosť a dôverčivosť. Táto povaha je veľmi nežná a ženská, vnímavá a nesebecká.

K tomuto jemnému typu sa veľmi hodia romantické dlhé vlasy, rovné aj zvlnené.

vlasy, vlny, kadere, účes, kráska, beauty, pramene
Thinkstock

Baran

Baran v ženskom prevedení je energiu chŕliaca, silná osobnosť. Je veľmi podnikavá, spontánna a nezávislá, no rada koná sama za seba. Je silno cieľavedomá a impulzívna.

Barania hlava často nevidí prekážky ani tam, kde sú pre jeho dobrodružné, i keď naivné srdce. Dynamická povaha nesie v sebe vášeň pre hazard a jedinečnosť.

Táto silná žena má rada výnimočné veci, preto miluje výrazné účesy. Také mikádo s ofinou alebo krátke strihy nie sú žiadnym problémom.

Blondínka s mikádo účesom

Býk

Ak ste v znamení býka, potom ste silná, trpezlivá a kľudná žena. Býk je veľmi tvrdohlavý a jeho postoje sú takmer nemenné.

Táto žena je verná a vyhýba sa rizikám. V povahe má konzervativizmus a nerada skúša nové veci.

Účes musí byť jednoducho upraviteľný a pekný. Siahnite napríklad po blond melíre v kombinácii s medovou alebo orieškovo hnedou farbou. Nebudete musieť zasahovať veľmi do strihu.

Melír, vlasy, účes, blondínka,

Blíženci

Blíženci majú rozptýlenú myseľ, neposednú povahu a náladovosť v povahe. Sú zhovorčiví a všetko aktívne spojené s pohybom, je im blízke.

Blíženci milujú zmeny a vzrušenie, sú zvedaví a prelietaví.

Blíženci často a radi využívajú gestikuláciu, takže najlepšie je, ak zvolíte nejaký vzdušný, ľahko upravovateľný účes. Stačí prehrabnúť do vlasov a sme upravené.

Krátke vlasy na viac spôsobov
shutterstock.com

Rak

Račice sú citlivé, starostlivé a kľudné osôbky. Základom ich života je rodina a domov.

Často krát nosia masku neprístupnosti, pod ktorou skrývajú svoju jemnosť. Bývajú náladové a premenlivé ako počasie.

Vyhovujúci je univerzálny strih, s ktorým sa dajú robiť rôzne účesy.

Občas ich ovplyvní nálada natoľko, že sú schopné zmeniť celkový strih aj farbu. Skôr vám pristanú polo dlhé vlasy.

Krátke vlasy na viac spôsobov
ccc shutterstock.com

Lev

Levica je sebavedomá silná žena, ktorá má veľa energie. Rada púta pozornosť na svoju osobu, takže s úsmevom privíta divákov. Táto žena je náročná, ambiciózna a zároveň čestná.

Drvivá väčšina levíc sú blondínky a aj im to svedčí. Najradšej majú poriadnu hrivu, ktorou sa rady prezentujú. Vzdušné dlhé vlasy vystihujú váš šarm.

Farby na vlasy si môžete pozrieť aj v týchto e-shopoch:

Vlasy, účes, blondínka, kráska, beauty

Panna

Pannu charakterizuje racionalita a praktický prístup. Táto žena je typická pozorovateľka s kritickým prístupom vychádzajúcim z náročnosti na seba aj okolie, čím si často podkopávajú vlastné sebavedomie.

Panny sú opatrné, ale spoľahlivé so zmyslom pre detail. Sú flexibilné a obetavé.

Doprajte si účes, ktorý bude vyzerať dobre aj bez dlhších úprav. Polodlhé vlasy s ofinkou môžu výborne vyniknúť.

účes, vlasy, žena, beauty, pramene, kráska, tvár
Thinkstock

Váhy

Po harmónii túžiaca diplomatická a nestranná bytosť, to je žena v znamení váh. Často sa nevie sama rozhodnúť.

Vo vnútri sa ukrýva umelecká duša, občas vedúca bohémsky život. Je veľmi vnímavá a má rada poriadok.

Táto žena je šarmantná a elegantná. Vzhľad je pre ňu veľmi dôležitý. Potrpí si na upravenosť a štýl. Pristanú vám všetky elegantné účesy ako uzly a uhladené chvosty.

beauty, krása, kráska, vlasy, drdol, pleť, pokožka
shutterstock.com

Škorpión

Vášnivé znamenie milujúce extrémy. Vie byť tvrdá, ale aj citlivá a zraniteľná. Z tejto ženy srší príťažlivosť, ktoré násobí jej sebavedomá nátura. Je úprimná a intuitívna.

Škorpión dostal do daru veľmi silné zbrane, vďaka ktorým vie byť niekedy veľmi tvrdý až pomstychtivý. Nepozná kompromisy.

Máte prirodzenú charizmu a sexappeal. Pristane vám mnoho účesov od krátkych po dlhé. Ste ochotná skúsiť aj vyholenú hlavu, aj dlhé vlasy a aj vám to pristane.

thinkstockphoto.com

Strelec

Strelec má veľmi priamočiaru povahu. Srší optimizmom a veselou povahou. Strelkyňa je impulzívna, rada vyjadruje svoj názor a má silný zmysel pre spravodlivosť. Teší sa aj z mála.

Čo sa týka účesov, uprednostňuje radšej klasiku a osvedčený štýl. Nepotrpíte si na prehnané úpravy, preto si radšej prácu s vlasmi uľahčujete. Vaše pravidlo je vždy byť upravená, ale za päť minút.

vlasy, účes, žena, mejkap, krása, tipy na účesy, pramene, oči, beauty
shutterstock.com

Kozorožec

Žena v znamení kozorožca má vážnejšiu a disciplinovanú povahu. Je praktická a má rada vo veciach poriadok.

Je pre ňu dôležitý postup v spoločenskom rebríčku. Vo všetkom musí byť organizovanosť. Občas chladná a nespontánna povaha. Zato jej nechýba ctižiadosť.

Keďže sa v povahe kozorožca prejavuje viac konzervativizmu a menej spontánnosti, vhodný je skôr účes, ktorý je overený. Módne výstrelky a extravagancia tu nie je na mieste.

Zvoľte skôr účes polodlhý alebo dlhý, upravený. Zväčša štandardnejšieho strihu do postupna.

Vlasy, účes, kráska, žena, úsmev, zuby, šťastie, radosť, pramene vlasov

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk