Účesy pre lenivé žienky

Vlasy, účesy, vrkoč, kráska
GettyImages

Vadia vám rozpustené vlasy, no nechce sa vám ráno zdržiavať úpravou vlasov? Aj výroba pekného účesu môže trvať krátko. Urobte si každý deň iný chvost a neprepadnete stereotypu.

Ak patríte k tým, ktoré sa nekamarátia z hrebeňom a ani náhodou nebudete pred zrkadlom dlhšie ako päť minút, je tu pre vás pár šikovných tipov, ako sa vyrovnať s týmto problémom.

Jednoduchý, ale veľmi dievčenský a pekný účes, je chronicky známy zapletený alebo rybí chvost. Nezaberie vám viac ako minútu a aj keď z neho vypadávajú malé vlásky, nie je to žiadny problém. Práve naopak, cieľom tohto účesu je pôsobiť jemne strapato a ležérne. Tento účes je vhodný kdekoľvek.

tipy na účesy
GettyImages

Najľahší účes, aký kedy niekto vymyslel! Postačí vám jediná gumička a vlasy spojíte dokopy. Cop môže byť nízko, dotýkajúc sa krku. Zaujímavá kamufláž gumičky je obmotanie prameňa vlasov po jej obvode, Zaručí vám prirodzenosť a pevnejší základ.

Pokiaľ preferujete skôr napevno zopnuté vlasy, z ktorých počas celého dňa nevypadne ani vlások, môže byť pre vás atraktívnejší pevný chvost. Uhlaďte hrebeňom vlasy a použite tvrdú gumičku. Tento chvost je ideálny v stredovej výške hlavy.

Vysoký chvost smerujúci z temena hlavy je veľmi sexy a elegantný účes. Samozrejme, je využiteľný na každý deň, no rozhodne uspokojí aj tie, ktoré nerady navštevujú kaderníčky aj v období plesov, prípadne keď potrebujete zakryť vyrastajúce nedofarbené vlasy.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk