Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Upracte si na jar nielen v byte, ale i v duši!
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
11. apríla 2018 HoroskopyEzoterika a liečiteľská poradňa od SannySITA

Upracte si na jar nielen v byte, ale i v duši!

So sviatkami jari zvyčajne prichádza na rad veľké domáce upratovanie a detoxikácia tela úpravou stravy. Venujme rovnakú pozornosť a úsilie, aké dávame do upratovania domácnosti, aj upratovaniu svojej duše! Energetická očista duše je pre naše šťastie, vzťahy a celkovú harmóniu rovnako dôležitá.

Zvládame denne nespočetné množstvo povinností a práce. Venujeme sa rodine, staráme sa o najbližších, ale na seba niekedy stihneme zabudnúť. Pritom všetko v našom živote začína a končí práve u nás, v našej duši, v našom citovom a myšlienkovom rozpoložení, v našej nálade a našom fyzickom stave. Všetko sa v našom živote deje podľa toho, ako my cítime samého seba. Ak sme spokojní a šťastní hlboko v našom vnútri, aj ľudia a okolnosti okolo nás sú pozitívne.

Stáva sa už zvykom pravidelne na jarné sviatky zahájiť vyhadzovanie nepotrebných vecí, pokračujeme tiež umývaním a čistením celého domu a rovnako pristupujeme k pôstu, alebo aspoň k detoxikácii tela. Ak si ešte nájdeme čas zavŕšiť voľno pobytom v prírode, urobili sme pre seba na fyzickej úrovni to najlepšie pre zvýšenie svojej vibrácie, pre rozprúdenie stagnujúcej energie, pre získanie lepšej fyzickej kondície a načerpanie síl.

Vyhoďte z duše nepotrebné veci

reklama:

Vo svojej duši môžeme neustále aj po mnohých rokoch schovávať staré krivdy z detstva, výčitky k bývalým partnerom, bolesť z niečoho, čo sme nedostali, hanbu, že sa nám niečo nepodarilo dosiahnuť. Obviňujeme z neprávosti alebo kritizujeme konanie druhých, často v dobrej viere pomôcť im poukázať na ich chyby. Udržiavame automaticky staré kontakty s ľuďmi, ktoré už dávno nie sú aktívne, pretože si nemáme čo povedať, nestretávame sa , naše cesty sa už rozišli. Vyčítame samému sebe všetko od postavy až po zlé vlastnosti. Týmto všetkým navyše k bežnému zhonu kŕmime svoje duše denne v obrovských porciách nezdravým energetickým jedom. Niet sa prečo diviť, že duša začína vysielať signály vnútorného vyčerpania, únavy, podráždenia, bolesti, smútku a depresie.

Urobte si chvíľu pre seba

A začnite jarné upratovanie svojho ja – vezmite si papier, pero a píšte. Začnite tým, ako sa teraz cítite. Pokračujte spätne udalosťami posledných dní, dostaňte zo seba všetky konflikty, hádky, smútok, nedostatok, akúkoľvek negativitu, úzkosť, strach a bolesť, ktorú pociťujete. Ak je to potrebné a začnete si pri písaní uvedomovať a vybavovať ďalšie negatívne udalosti z minulosti, napíšte si aj tie. Ak budete mať pocit, že vám to nateraz stačí, alebo ste napísali všetko čo ste chceli, vezmite papier, spáľte ho a vyhoďte. Práve ste svojej duši umyli okná.

reklama:

Poobzerajte sa okolo seba a obmedzte v mieri a s pozitívnym prístupom kontakty, ktoré už nepotrebujete, alebo to jednoducho už tak necítite. Naozaj potrebujete chodiť vždy po cvičení s tou známou na čaj a lamentovať s ňou nad životom, ak cítite, že to nie je pre vás ono a pokúsili ste sa niekoľkokrát o inú tému? Pokiaľ je to čo i len trochu možné, buďte príkladom a sami nebuďte citovým upírom a negatívnym frfľošom. S akými ľuďmi sa stretávame, takým sme človekom. Pokúste sa zmeniť témy, nájsť spoločné pozitívne aktivity, alebo v krajnom prípade ráznejšie zastaviť pletky a vyplakávanie. Trávenie času s večne nespokojnými, ufrfľanými, lamentujúcimi a negatívne zmýšľajúcimi ľuďmi nepridáva na vnútornej harmónii a čistote. Práve ste svojej duši spravili veľké jarné upratovanie.

Poriadok však chceme v domácnosti udržiavať aj naďalej a rovnako ho môžeme udržiavať aj v sebe samom. Nasledujúce obdobie každý deň hľadajte na sebe a svojich blízkych pozitívne veci a čo najviac sa o nich rozprávajte. Skúste zmeniť svoj postoj z poloprázdneho pohára na poloplný. Každý deň trénujte svoju myseľ a zvyknite si nachádzať okolo seba pozitíva. Večer si zhodnoťte deň a vypustite ho z hlavy. Zajtra príde všetko odznova. Tak môžete zabezpečiť to, aby ste neustále udržiavali svoju dušu čistú, spracovali svoje emócie a naučili sa vidieť veci z tej svetlejšej stránky.

Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen VirtueArchív AB

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

reklama:

Odporúčané

K téme

Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži 10 stratégií, ako dostať chlapa do chomúta

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.