Nový kávovar Movenza NESCAFÉ Dolce Gusto posúva prípravu kávy na vyššiu úroveň

Movenza_1.jpg

Odvážna značka kávy NESCAFÉ Dolce Gusto ide opäť za hranice konvenčnosti tejto kategórie.  Uvedenie nového kávovaru s názvom Movenza určite neostane bez povšimnutia, pretože vynáša prémiovú domácu prípravu kávy na ešte vyššiu úroveň.  

Srdcom identity značky NESCAFÉ Dolce Gusto je tvorivá energia, ktorá sa premieta ako v oblasti technológií, tak v oblasti dizajnu a pri vytváraní kávových zmesí.  Jej snaha o súvislé zdokonaľovanie domáceho pitia kávy doladeného túžbou zasiahnuť stále náročnejšieho spotrebiteľa je zrejmá.  S vycibreným citom pre inovatívny dizajn je NESCAFÉ Dolce Gusto jednoznačne nedosiahnuteľným priekopníkom vo svojom segmente.

Najžhavejšie inovácie NESCAFÉ Dolce Gusto

Unikátny systém automatického otvárania prístroja Movenza stelesňuje premenu bežného dizajnového predmetu na mimoriadny kávovar a uvádza tak celkom novú technickú vychytávku do sveta kávovarov  NESCAFÉ Dolce Gusto. Vďaka unikátnemu dotykovému ovládaniu je príprava každej šálky kávy veľmi jednoduchá, zábavná a umožňuje ešte ľahšie vyhovieť individuálnym potrebám každého milovníka kávy.

Image001 1.jpg

Kreativita vychádza nielen z prelomového dizajnu, ale tiež z ponúkaných kávových zmesí a ostatných nápojov. S portfóliom viac ako 30 variantov sa NESCAFÉ Dolce Gusto neustále snaží rozširovať hranice významu dokonalej kvality kávy.

O tento skvelý kávovar máte možnosť súťažiť vo Veľkej vianočnej súťaži s Dámskou jazdou. PRE CENU SI BUDE POTREBNÉ PRÍSŤ OSOBNE.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk