Úžasná premena: Dnes ľudia nemôžu spustiť oči z tejto krásky, ale nebolo tomu tak vždy

Marianna kolaz.jpg

Napadlo vám niekedy, čo sa skrýva za fotografiami krásnych dievčat na sociálnych sieťach? Niekedy totiž ide o obdivuhodné príbehy.

Instagramové fotky Mariany Sfakianakisovej sa na prvý pohľad nelíšia od tých, ktoré každý deň postujú všetky krásky po celom svete: nádherné, sebaisté zábery ohromujúceho tela. A pravdepodobne málo z jej 52 000 sledovateľov pozná tajomstvo, ktoré sa skrýva za týmito nádhernými zábermi. Napriek tomu sa nedávno všetko zmenilo.

Mariana.jpg
Instagram

Mariana zverejnila svoje fotografie z detstva a je jednoducho nemožné rozpoznať súčasnú dámu s dokonalým telom v zúbožene vyzerajúcom dievčatku, ktoré poznačila vážna choroba a ťažký boj s ňou. 

Mariana 2.jpg

Keď bola matka Mariany tehotná, lekári jej predpovedali smrť plodu, takže sa ani nepokúšali zachrániť nenarodené dieťa. Avšak dievča sa napriek tomu narodilo, ale príliš skoro.Vzhľadom na nedostatočný lekársky dohľad Mariana strávila veľa času bez kyslíka a to malo strašné následky: čiastočné poškodenie mozgu a mozgovú obrnu. 

Mariana 5.jpg

Ako malé dieťa som nikdy nechápala, čo sa skutočne deje, a prečo som sa odlišovala od všetkých ostatných detí.Bola som veľmi nešťastná, že nemôžem chodiť ako iní, a že som na invalidnom vozíku,“ hovorí kráska, ktorej dnes tento príbeh ťažko veriť. 

Mariana 3.jpg
Instagram
Až do veku 6 rokov bol každý deň Marianinho života skutočnou výzvou sprevádzanou depresiou. Potom podstúpila operáciu, ktorá jej umožnila chodiť. Nasledovala osemmesačná rehabilitácia, ktorú sprevádzala bolesť a slzy. Mariana napriek všetkému dokázala túto chorobu poraziť.
Mariana 4.jpg
Po dlhé roky táto silná dievčina pokračovala v boji za svoje zdravie. Jej hlavnou zbraňou bola športová aktivita. Vzdelávanie a práca na sebe samej jej pomohlo získať nielen silu a fantastické telo, ale tiež zabudnúť na psychologické problémy a stať sa sebavedomou ženou. Dnes Mariana povzbudzuje ostatných, aby sa nikdy nevzdali a pokračovali na ceste za svojimi snami. 
Ak sa vám príbeh Mariany páčil, ďakujeme, že sa oň podelíte.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk