Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
čísla
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
čísla www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
17. augusta 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

V ktorý deň ste sa narodili? O vašej osobnosti to vypovedá veľa

Deň svojho narodenia nijako neovplyvníme. Vedeli ste však o tom, že dátum, kedy ste sa narodili, dokáže veľa prezradiť o vašej osobnosti? Ku každému dátumu sa totiž viažu jednotlivé charakteristické vlastnosti! Sústreďme sa teda na deň vášho narodenia. Zaujíma nás len deň, nie mesiac. Tento deň totiž veľa vypovie o vašej osobnosti.

1, 10, 19, 28.  Ste rodený vodca

Ak ste sa narodili v jeden z týchto dní, vašou hlavnou vlastnosťou je to, že ste rodený vodca. Pokojne si teda vyberte povolanie, v ktorom budete musieť viesť ľudí, aj keď si to o sebe možno nemyslíte, zvládnete to ľavou-zadnou.

2, 11, 20, 29. Ste veľmi citlivá osoba

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo ste tak citlivý? Ak ste sa narodili v jeden z týchto dní, odpoveď je jasná. Okrem emocionálnosti ste rodený diplomat, rodinne založený a intuitívny.

3, 12, 21, 30.  Ste veľmi kreatívni

Ste veľmi kreatívní a umenie je vaše druhé meno, preto to neignorujte. Pokojne sa ponorte do ktoréhokoľvek druhu umenia, môže sa z toho stať dobre platená kariéra.

4, 13, 22, 31. V práci ste cieľavedomí

reklama:

Ak vás nabudúce niekto pochváli za vašu tvrdú prácu, ktorú vykonávate, povedzte mu, že ste sa pre to narodili a dosiahnete to ďaleko.

5, 14, 23. Ste dobrodruh

Milujete dobrodružstvo, z ničoho nemáte strach a to je často dôvodom, prečo sa dostávate do problémov.

6, 15, 24. Ste múdri a racionálni

Ste múdri, racionálni a uprednostňujete logické myslenie. Vždy viete, čo je potrebné urobiť a väčšinou ste najchytrejším členom vašej skupiny.

7, 16, 25. Ste spirituálni

reklama:

Veľa času trávite premýšľaním nad tým, ako vznikol tento vesmír a tiež vám nie je cudzia filozofovania o rôznych témach.

8, 17, 26. Biznis vám nie je cudzí

Ste dobrý v peniazoch a financiách a ak o vás niekto tvrdí, že ste panovačný a rozkazujete, je to v poriadku. Ste dobrý v biznise, takže to dáva zmysel.

9, 18, 27. Ste rodinne založená osoba

Všetku svoju lásku venujete svojej rodine a rodina je pre vás najdôležitejšou vecou na svete.

reklama:

Odporúčané

K téme

Tajomstvo starej bambitky 2 Príbeh, ktorý vás rozplače. Mladé dievča odmietlo liečbu rakoviny. Mala k tomu dôležitý dôvod, ktorý vás prekvapí

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.