V rámci Objatia tónov vystúpi aj Richard Müller

Richard Müller
Richard Müller SITA/Diana Černáková

Na podujatí, ktoré sa bude konať 19. januára v Leviciach, sa predstavia aj Kristína či Martin Harich.

Na podujatí Objatie tónov, ktoré sa uskutoční v nedeľu 19. januára v športovej hale v Leviciach, sa predstavia Richard Müller, Kristína, Martin Harich, folklórne súbory Hron a Radostník. Pripravená bude aj Zumba s Gabikou.

O moderovanie sa postará Oliver Andrásy.

Podujatie určené najmä pre zdravotne znevýhodnených ľudí, ktoré organizujú občianske združenie Ostrov a občianske združenie Milan Štefánik, sa bude konať po štvrtý raz.

Už z tohto zoznamu je zrejmé, že znova pôjde o neštandardnú zmes rôznych žánrov. Myslím, že nikde inde nie je možné zažiť na jednom mieste pop, džez, folk, rock, latinskoamerické tance a tradičný slovenský folklór. Zdravotne či mentálne postihnutým ľuďom často nedovolí ich situácia zúčastniť sa verejných kultúrnych podujatí alebo festivalov, preto sa snažíme takto pestrý program priniesť my im na jedno pódium. Dopriať im takýto zážitok aspoň raz do roka,“ vyhlásil organizátor podujatia Milan Štefánik.

Okrem hendikepovaných detí z domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych škôl v pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja na koncerte radi privítajú aj dôchodcov z domovov sociálnych služieb. Pre nich je vstup bezplatný.

O ich pohodlie a komfort sa budú starať animátori, dobrovoľníci z radov študentov ako aj sympatizanti občianskeho združenia Ostrov, ktorí pomáhajú zdravotne a mentálne postihnutým pri pohybových workshopoch a tvorivých dielňach. Asistujú aj pri zabezpečení občerstvenia,“ dodal Štefánik.

Program sa začne v nedeľu 19. januára o 13:30 zumbou a náučnými workshopmi a bude pokračovať o 14:30 hudobnými vystúpeniami.

Vstupné pre verejnosť je 7 eur v predpredaji, na mieste bude vstupenka stáť 10 eur. Lístky si je možné zakúpiť v Levickej informačnej agentúre alebo v sieti Ticketportal.

Informácie agentúre SITA poskytol Milan Štefánik.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk