V sobotu sa vzali aj Ginnifer Goodwin a Josh Dallas

Ginnifer Goodwin a Josh Dallas
Ginnifer Goodwin a Josh Dallas SITA/AP

Dvojica čaká na jar svoje prvé dieťa.

Americká herečka Ginnifer Goodwin a jej kolega Josh Dallas sa v sobotu vzali. Informoval o tom portál E! News, podľa ktorého sa na svadobnom obrade v Kalifornii zúčastnilo zhruba 30 hostí. Hereckej dvojici, ktorá sa zasnúbila v októbri 2013, by sa ešte na jar malo narodiť aj ich prvé dieťa.

Tridsaťpäťročná Goodwin a o tri roky mladší Dallas sa zoznámili počas nakrúcania seriálu Kde bolo, tam bolo (2011), pričom pár tvoria od jesene 2011. Ginnifer Goodwin, vlastným menom Jennifer Michelle Goodwin, po prvý raz na filmových plátnach zažiarila ako Connie Baker v snímke Úsmev Mony Lízy (2003), kde si zahrala po boku Julie Roberts či Kirsten Dunst.

Odvtedy sa objavila vo filmoch ako Walk the Line (2005), Single Man (2009), Nie je z teba až tak paf (2009) či Tvoj snúbenec, môj milenec (2011) alebo Five (2011). V minulosti bola zasnúbená s hercom Joeym Kernom. Josh Dallas, ktorý bol v rokoch 2007 až 2011 ženatý s herečkou Laurou Pulver, je zas známy z filmov ako Ghost Machine (2009) či Thor (2011).

Informácie pochádzajú z webstránky uk.eonline.com a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk