V šou Tanec snov budú porotcami Ďurovčík aj Modrovský

Tanec Snov
Tanec Snov TV JOJ

Tanečnú šou uvedie televízia JOJ na obrazovky už v nedeľu 8. marca.

V pripravovanej šou s názvom Tanec snov, ktorú televízia JOJ uvedie na obrazovky už v nedeľu 8. marca, zasadnú do porotcovského kresla choreograf Ján Ďurovčík, tanečník Peter Modrovský a speváčka Eva Máziková.

Informoval o tom denník Nový Čas. „Jano je ako slovenský Simon Cowell. Čo povie, má hlavu a pätu. Po odchode Joža Bednárika ide o najvýznamnejšieho režiséra slovenského hudobného divadla. Peter je filantrop a má navrch v rámci špecifického hodnotenia tancov. Eva je zase tajfún, úkaz s posolstvom, ktorý sme chceli v šou mať,“ zhodnotil Vilo Rozboril, ktorý bude program moderovať.

„Hneď som ponuku prijala a začala som od radosti skákať vo vlaku,“ uviedla 65-ročná Máziková. Pre tridsiatnika Modrovského bude rola porotcu v televíznej súťaži novinkou, má preto podľa vlastných slov mierne obavy. „Bude ťažké presadiť sa najmä popri Eve,“ povedal so smiechom tanečník, ktorý v súkromí tvorí pár s moderátorkou Adelou Banášovou.

Trojica porotcov sa po prvý raz stretla v piatok počas nakrúcania upútavok. „Ešte bude jedno prekvapenie v rámci poroty, ale to neprezradím,“ vyjadril sa na stretnutí Rozboril, ktorý už podobnú šou s názvom Bailando – Tanec pre teba moderoval na jar 2007 v televízii Markíza.

Šou sa na obrazovkách bude objavovať vždy v nedeľu o 20:30. Relácia bude mať podobný charakter ako program V siedmom nebi, ktorý začala JOJ vysielať vlani v septembri. V tanečnom programe diváci a diváčky uvidia speváka kapely Desmod Mária „Kulyho“ Kollára, herečku Dianu Mórovú, moderátorku Adrianu Kmotríkovú, speváčku Kristínu Pelákovú, modelky Ivanu Christovú a Andreu Heringovú, herca Jána Dobríka, rappera Rakbyho a herca Lukáša Latináka.

Informácie pochádzajú z webstránok www.cas.sk, www.joj.sk a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk