Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Znamenie Váhy, horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ide o veľmi nadané čarodejnice v umení a remeslách. Svoje čary zväčša spievate alebo vyjadrujete pomocou hudobného nástroja.
reklama:
reklama:
reklama:
9. februára 2016 HoroskopyHoroskopy na rok 2016 od DamskaJazda.skSITA

VÁHY – horoskop na rok 2016

Toto znamenie čaká fascinujúci čas! Len treba mať na pamäti jednu vec.

Mesiace, ktoré prichádzajú, budú skutočne turbolentné. Aj keď je to jazda hore a dole, niečo predsa zostáva. Vaši najbližší priatelia.

Životná fáza v priebehu roka 2016 bude pre ľudí narodených v znamení Váhy  predstavovať pomerne fascinujúci čas. Dynamický a rozhodne nezabudnuteľný. Čakajú vás kľúčové zmeny. Najdôležitejšou vecou je, aby ste si nenechali ujsť príležitosti, lebo druhú šancu pravdepodobne nedostanete. V tomto roku môžte cítiť silný vplyv Slnka, ktoré vám poskytne oporu. Aj keď v skutočnosti túto pomoc až tak potrebovať nebudete, pretože v prvej polovici roka prevezme moc najmä Venuša, ktorá na vás bude mať priam despotický účinok. Inými slovami, v určitých situáciách solárna energia bude vyzerať trochu nudná na pozadí silných vplyvov Venuše. Čo z toho vyplýva? V tomto roku sa vám bude dariť skôr v citovej oblasti ako v oblasti financií.

Ak sa pozrieme podrobnejšie na začiatok roku 2016, obdobie od prvých januárových dní až do konca druhej dekády apríla bude pre zástupcov Váh v pracovnej oblasti neuveriteľne úspešné. Musíte sa však vyhnúť afektovanému správaniu a snahe konať ako Superman, ktorý dokáže nadpozemské veci. Počas tohto obdobia budete mať naozaj veľký potenciál, ale vaše ego bude prehnané. Občas trochu sebakritiky nezaškodí. A tiež opatrnosti. Ak vás vaši kolegovia začnú bombardovať ohromnými chválami, nezaspite na vavrínoch. Podľa horoskopu pre rok 2016 by ste sa mali v tomto období vyhnúť otvoreným konfrontáciám, pretože mnoho z udalostí v ďalších mesiacoch v roku bude závisieť na vašom aktuálnom správaní. Tak, dajte na váš „hollywoodsky úsmev“ a pochodujte ďalej k dobývaniu nových výšin v práci. Váš milostný život v prvých mesiacoch roka 2016 bude relatívne stabilný, a žiadnych výnimočných alebo nevybavených udalostí sa nemusíte obávať.  

reklama:

Od konca apríla do začiatku júna 2016, vplyv Slnka úplne stratí svoju moc, ale Venuša, naopak, získa oveľa väčšiu váhu. Prejaví sa to v neodolateľnom šarme a ľudia v znamení Váh sa stanú veľmi príťažlivými pre opačné znamenie. Ženy Váhy by však mali byť opatrnejšie ako inokedy. Budete mať tony obdivovateľov okolo seba a veľa možností začať si románik. Hviezdy upozorňujú, že v tomto období vám hrozí možnosť nakaziť sa pohlavnými chorobami. Muži Váhy napočudovanie budú rezervovanejší, a to napriek skutočnosti, že najmä v jarných mesiacoch láska umocní svoje čaro. Konieckoncov, všetko je vo vašich rukách a to, ako sa bude vyvíjať rok 2016, bude závisieť len na vás. 

Vrchol leta a prvá tretina septembra bude pre Váhy najviac harmonické obdobie v roku 2016. V tejto dobe Venuša zníži intenzitu svojho pôsobenia. V prvom rade budete si musieť zvyknúť na skutočnosť, že úroveň životnej energie v tele mierne klesne. Nejde však o jej drastický úbytok, len bude pre vás určite znateľný. Napríklad sa prejaví v tom, že stratíte motiváciu a túžbu po duchovnom raste. Nepodľahnite letargii, pretože návrat naspäť bude pre vás oveľa náročnejší.

Posledná etapa začne od začiatku októbra do decembra 2016. Dá sa charakterizovať výrazným poklesom pracovného tempa. Počas tohto obdobia by ste mali sústrediť všetok svoj čas na prácu. Neberte si ale príliš veľa projektov a nepreceňujte svoje sily. Môžete sa totiž ocitnúť v pomerne nežiaducej situácii. A to je ten najlepší scenár! V horšom prípade vás môže čakať celý rad nepredvídateľných udalostí. Preto radšej znížte latku svojich ambícií.

reklama:

V roku 2016 sa vyhnite  najmä niektorým bláznivých a nereálnym projektom. Majte na pamäti, že je lepší vrabec v hrsti ako holub na streche. Držte sa tejto myšlienky a v práci vás čaká úspech. Váš osobný život sa začne odvíjať najlepším možným spôsobom a vy ucítite vnútornú pohodu. A o to sa nepričinia hviezdy, ale vy sami.

reklama:

Odporúčané

K téme

PANNA – horoskop na rok 2016 RAK – horoskop na rok 2016

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.