Váhy - vianočný horoskop 2021

Kráska, Vianoce, žena, beauty, zima

Spoznajte, čo vám hviezdy nadelili počas najkrajších sviatkov roka.

Vianočné sviatky prežijete presne tak, ako si naplánujete. Nenecháte si totiž vôbec do ničoho hovoriť a nedáte sa nahovoriť na žiadne kompromisy. To Mars vám dodal silu presadiť si svoje. Využite ju i v inom smere. Môžete si naplánovať budúci rok, lebo rozhodnosť vám v decembri rozhodne chýbať nebude. A táto sila vám dodá ohromné sebavedomie, ktoré mu opačné pohlavie len ťažko odolá.

Po zdravotnej stránke sa cítite silné, len sa zbytočne nepreceňujte.

Láska a vzťahy

Je čas experimentovať, najmä počas voľných dní, aby sa do vášho vzťahu nevkradla nuda. Navyše kozmické duo lásky Mars a Venuša prežívajú vo vašom vzťahu nežné chvíle. Prevetrajte s partnerom spoločných známych a čakajú vás sviatky, počas ktorých sa nebudete nudiť. Len musíte odložiť pochmúrne myšlienky. To sa týka najmä nezadaných, ktoré rozoberajú hriechy minulosti. Ako pesimizmus prekonať? Vizualizujte si to, po čom túžite a ono to príde. Negativita váš pokrok zastaví. Využite energiu, ktorú vám ponúkajú hviezdy a verte si.

Práca

Pozor, žiadne predvianočné pôžičky a drahé dary! Opatrne s financiami. Veľké nepremyslené výdavky vás môžu položiť na lopatky a vy sa zadĺžite na veľmi dlhú dobu. To vás môže stáť oveľa viac. V zamestnaní vás inak čaká stabilita a žiadne radikálne zmeny. Možno neoprávnene obviňujete jednu kolegyňu z ohovárania. Radšej si overte fakty, kým ju celkom odsúdite. Netreba totiž veriť všetkým rečiam.

Ďalšie horoskopy nájdete tu: 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk