Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Adela a Viktor
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Facebook
reklama:
reklama:
reklama:
14. februára 2017 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Valentín praje bláznom

Adela sa zasnúbila dnes v priamom prenose! „Si blázon“, povedala Viktorovi šokovane. Áno, aj takéto prekvapenia prináša Valentín. Adela Banášóvá je ambasádorkou konferencie Umenie byť ženou od jej začiatku. Každý ročník je jej neoddeliteľnou súčasťou a nebude tomu inak ani 8. apríla v Bratislave.

Aj keď sa 14. Valentín spája skôr s citmi medzi zaľúbencami, má láska mnoho podôb. Jednou z nich je materská. Organizátorky konferencie Umenie byť ženou Bratislava 2017 preto prinášajú na jej štvrtý ročník naozaj exkluzívneho hosťa. Autorku publikácie „Vychovávame deti a rastieme s nimi“ NAOMI ALDORT. „Naomi šíri po svete ucelený koncept výchovy. My sa veľmi tešíme, že bude súčasťou našej konferencie pomocou online prenosu priamo z USA. Jej prednáška bude interaktívna a určite prinesie veľa odpovedí na otázky súvisiace s problematikou výchovy.“

Jedným z hightlightov konferencie bude bezpochyby aj prednáška psychiatričky, psychoterapeutky, a koučky, ktorá sa špecializuje predovšetkým na problematiku medziľudských vzťahov, párovú a rodinnú terapiu a psychosomatiku Jarmily Klímovej.  Program konferencie jej organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová tiež kreujú s láskou. Je podľa nich veľmi dôležité, aby ženy v ten večer odchádzali z podujatia naplnené, otvorené novým výzvam a plné lásky k samým sebe, pretože iba tak môže žena odovzdávať šťastie a radosť svojim blízkym.

UMENIE BYŤ ŽENOU je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre všetky ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví. V Bratislave sa tento rok bude konať štvrtý ročník a vo východnej metropole Slovenska na jeseň 2017 druhý. Konferenciu navštívilo už viac ako 3000 žien a ak by to kapacity dovoľovali, bezpochyby bude mať návštevnosť stúpajúcu tendenciu.

www.umeniebytzenou.sk

reklama:

www.facebook.com/Umenie-byť-ženou

reklama:

Odporúčané

K téme

Konferencia Umenie byť ženou. Načerpajte inšpirácie z pohodlia vášho domova Ako oslavuje narodeniny Juraj Jakubisko? Oslava musí ísť bokom kvôli týmto veciam

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.