Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zena, usmev, tvár
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
gettyImages
reklama:
reklama:
reklama:
26. septembra 2019 Lifestyle od Milota MezeiováSITA

Váš úspech a charakter sa dá zistiť z tvaru čela

Poďte s nami rozlúsknuť ďalšiu fyziognomickú hádanku. Tentoraz sa dozviete, čo vám o ľuďoch a o vás prezradí tvar čela.

1. Nízke čelo – charakterizuje človeka so striedmymi schopnosťami, ktorý sa nikdy nezaťažuje myslením na budúcnosť. Žije pre prítomnosť a so svojim osudom je vyrovnaný. V podstate sa zdá skromný, no opak býva pravdou. Možno povedať, že nemá dostatočné sily na to, aby zmenil svoj osud, a preto slepo kráča životom.

Čo o vás prezradí farba a tvar očí?

2. Vysoké čelo – je znakom rozvážneho a priateľského človeka. Oplýva zmyslom pre humor a pre zodpovednosť. Je vyrovnaný, no nikdy sa nezmieri s neprajným osudom. V živote nepozná prekážky a tvrdohlavo sa presadzuje. No nie však za každú cenu. Vždy vie odhadnúť rozumnosť a správnosť myšlienok. Je dokázané, že s vysokým čelom sa rodí značná časť budúcich mysliteľov, filozofov a spisovateľov.

reklama:

3. Vypuklé čelo – je znakom človeka hrdého a odvážneho. Vždy nemusí vynikať vysokými rozumovými schopnosťami, no dokáže okolie očariť svojou charizmou, ktorú okolo seba šíri. A vonkoncom nikoho neprekvapí, že takmer vždy dosahuje dobré výsledky v práci. Okrem toho býva húževnatý a cieľavedomý, vďaka čomu sa dokáže presadiť na vysokých spoločenských postoch.

4. Čelo s tzv. „kútmi“ – hovorí o človeku mimoriadne nadanom a schopnom. No pozor, tieto „kúty“ vo vlasoch musí mať od narodenia a nie získané časom, či postupným vypadávaním vlasov. Pri všetkej nadanosti býva tento človek skôr utiahnutý, a preto sa veľakrát javí ako čudák. Keď sa však dostane do spoločnosti ľudí, s ktorými si má čo povedať, na nepoznanie sa zmení, je zábavný, až hlučný.

Čítajte nás aj nabudúce, dozviete sa, čo o vás prezradí tvar obočia.

reklama:

Odporúčané

K téme

Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži 10 stratégií, ako dostať chlapa do chomúta

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.