Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
muž
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
27. septembra 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Vedci dokázali pravdivosť populárnej teórie o pánskom úde. Jeho veľkosť závisí na tomto

Sú rôzne legendy o tom, ako sa za pomoci iných častí tela dá odhadnúť veľkosť mužského penisu. Najnovšie sa zdá, že podobné metódy skutočne fungujú.

Potvrdila to nová štúdia, v ktorej experti skúmali súvislosť medzi veľkosťou nosa a penisu. V novej vedeckej štúdii sa experti pozreli na to, či veľkosť nosa skutočne súvisí s veľkosťou penisu.

Zmerali preto veľkosť reprodukčných orgánov 126 mŕtvych tiel japonských mužov a následne aj dĺžku ich nosa. Telá mužov neboli staršie ako tri dni od úmrtia. Vedci našli súvislosť medzi veľkosťou nosa a dĺžkou penisu pri erekcii. Muži s väčšími nosmi mali dĺžku penisu pri erekcii najmenej 13 centimetrov, tí s menšími nosmi dosiahli dĺžku penisu pri erekcii 10 centimetrov. To znamená, že väčší nos vo väčšine prípadov znamenal väčší penis.

„Skutočnosť, že veľkosť nosa súvisí s dĺžkou penisu pri erekcii, naznačuje, že dĺžka penisu nemusí byť určená vekom, výškou alebo hmotnosťou, ale bola stanovená už pred narodením,“ uviedli vedci z Kjótskej prefektúry lekárskej univerzity, ktorí výsledky svojho výskumu zverejnili v časopise Basic and Clinical andrológia. K tomuto výsledku dospeli po tom, čo tela vybraných mužov zvážili, zmerali, vzali im miery penisu, odvážili ľavý a pravý semenník a nakoniec prostatu. Následne mužom natiahli penis vertikálne tak veľmi, ako to šlo, čím replikovali dĺžku penisu pri erekcii. Pri meraní nosov zase zohľadnili vzdialenosť medzi očami a miestom, kde začínajú nosové dierky. Výsledkom bolo zistenie, že muži s nosom menším ako dva centimetre mali penisy až do dĺžky 10 centimetrov. Nosy tých, ktorí ich mali o 22 percent väčšie a merali cca 5,5 centimetra, mali tendenciu mať väčšie penisy s rozmerom približne 13,5 centimetra. U tých s nosmi približne v strede rozsahu sa zistilo, že priemerná veľkosť penisu je asi 11 centimetrov.

reklama:

Štúdia nezistila žiadne súvislosti medzi veľkosťou nosa a tým, aký veľký bol penis, keď bol ochabnutý. „Tento výskum ako prvý, demonštruje vzťah medzi dĺžkou natiahnutého penisu a veľkosťou nosa, ale je obmedzený na meranie mŕtvych tiel japonských mužov. Dôvod, prečo dĺžka natiahnutého penisu a veľkosť nosa súvisí, je stále nejasný, „dodali experti.

reklama:

Odporúčané

K téme

Čo urobí pitie kávy s veľkosťou ženských pŕs Ča sa stane s vaším telom, keď „prehltnete“ pošvový sekrét? Budete sa diviť!

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.