Vedci prišli s kontroverzným výskumom: Orálne uspokojenie zvyšuje ženám úroveň IQ

sex

Svet telesných potešení je plný najrôznejších žartov. Ale už po dlhú dobu najmä medzi mužmi panuje potešenie z orálneho uspokojenia. Vedci z Výskumného centra v New Yorku však hovoria, že orálne uspokojenie nie je tak dôležité pre mužov, ako pre ženy. Koniec koncov je to najjednoduchší spôsob, ako zvýšiť ich úroveň IQ. Výpoveď vedcov je veľmi neobvyklá a určite bude slúžiť ako ďalší argument v prospech mužov. A aká je teda súvislosť medzi intelektom ženy a orálnom uspokojením?

Ako zvýšiť inteligenciu?

Špecialisti z Výskumného centra v New Yorku vykonali prieskum medzi ženami vo veku od 25 do 55 rokov o ich dôverných preferenciách. Tieto ženy tiež museli prejsť IQ testom. Výsledok bol vskutku zaujímavý! Ženy, ktoré uprednostňujú orálne uspokojenie ako súčasť klasického sexuálneho styku, majú vyššiu úroveň inteligencie.

Tento druh intimity ženám pomáha zlepšiť ich pamäť a koncentráciu. Spravidla majú oveľa menej častých problémov so spánkom a porúch nervového systému. Sú uvedomelejšie a pozornejšie. Ale to nie je jediné pozorovanie. Vedci tiež zistili, že ženy touto formou spôsobujú mužom oveľa väčšiu rozkoš a ich sexuálne praktiky sú potom ďaleko zmyselnejšie a precítenejšie.

Vedci to odôvodňujú tým, že mužské semeno má vysokú hladinu sérotonínu – hlavný neurotransmiter, ktorý má zázračné účinky na centrálnu nervovú sústavu. U ľudí je sérotonín známy ako hormón šťastia. Takže podľa amerických vedcov majú ženy, ktorým chcú muži poskytovať orálne potešenie, prednosť pred ostatnými ženami nielen v posteli, ale aj vďaka vyššiemu intelektu.

Výskum je celkom zábavný a súčasne kontroverzný. Intímne preferencie sú súkromnou záležitosťou každého.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk