Veľké mužské tajomstvá, ktoré nám nikdy neprezradia

Ako mať šťastný vzťah
GettyImage

Chcete poznať chlapské tajomstvá? Ak áno, čítajte ďalej. My sa vám ich pokúsime niektoré odkryť. Každý muž je síce iný, predsa len pár tajomstiev môžu mať spoločných. Teda aké sú to?

Ženatí túžia byť slobodní

Tak to už na svete chodí. Každý chce mať to, čo nemá. Slobodní sa túžia oženiť. Ženatí znovu nemať záväzky. Neriešiť rodinné problémy a najmä tie finančného charakteru. Či majú deti všetko, čo potrebujú. Či sa dokážu postarať o rodinu. Slobodní sa predsa nemusia až tak obávať straty zamestnania, keďže živia len seba. Znovu sa neprispôsobovať nikomu a naplno bez obmedzení sa venovať koníčkom. Tak kto z nás by si to občas neželal? No hádam iba nakrátko. Veď naše dietky nám to v realite stonásobne vynahradia.

Snívajú o krásnej kolegyni či susedke

Potvora manželský stereotyp. Snáď iba čerství ženáči (česť výnimkám) si predstavujú vo svojich erotických snoch svoje najdrahšie polovičky. Darmo, muž je lovec. Niekedy potrebuje pocit, že dokáže ešte zaujať opačné pohlavie. A to, čo doma má, už predsa získal. Tak aspoň niekedy vo svojich predstavách si to užívajú s inou ženou.

Majú strach pred starnutím

Povestná kríza stredného veku narobí šarapatu. Dokáže rozhodiť aj neoblomného chlapa. I keď navonok nedajú na sebe nič znať a pôsobia sebavedomo, vnútro im nahlodáva strach pred starnutím. Veď to niekedy aj nás ženy. Ubúdajúce vlasy. Rastúce bruško. Zhoršujúce sa zdravie. Nesplnené ciele, na ktorých realizáciu sa už kráti čas. To všetko môže privolať depresie. Každý muž si s nimi poradí po svojom. Športujú či viac pracujú. Podstupujú omladzovacie kúry alebo sa správaním vracajú do chlapčenských čias. Tento návrat väčšinou rafinovane zamaskujú za hru s vlastnými deťmi. Tiež vám niekedy nie je jasné, pre koho váš manžel kupuje to lietadlo na diaľkové ovládanie? Pre syna, či pre seba?

Uprednostňujú spoločnosť priateľov pred vami

No nečudujme sa im, keď sú s nami každý deň. Síce do očí sa nám to málokedy odvážia povedať, radšej by išli s priateľmi na pivo, ako iba s nami strávili celý víkend. Najmä v deň upratovania je táto voľba nad slnko jasnejšia. Veď podľa nich nám predsa pomáhajú tým, že nám pri upratovaní nebudú zavadzať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk