Veľkolepá premiéra Hunger Games plná hviezd

Jennifer Lawrence na svetovej premiére filmu Hunger Games v Londýne
Jennifer Lawrence na svetovej premiére filmu Hunger Games v Londýne SITA/AP

V Londýne sa v pondelok večer konala svetová premiéra jedného z najočakávanejších filmov roka, Drozdajka. Záverečná časť trilógie Hry o život prichádza do kín 21. novembra.

Červený koberec ožil vo chvíli, keď sa na ňom objavila Jennifer Lawrence. To, že si na večer zvolí model z dielne Christian Dior, nebolo žiadnym prekvapením, kedže je jednou z aktuálnych tvárí značky. Biele šaty s asymetrickou sukňou posiate kvietinovým zdobením na nej vyzerali nežne, no strihom to nebol ten najlepší výber. Aspoň nie pre ňu. Dramatickosť anjelsky pôsobiaceho momentu herečka umocnila začesanými vlasmi uchytenými tenučkou čelenkou a zvýrazneným očným mejkapom.

O skutočne pompézny moment sa postarala Elizabeth Banks. Na londýnske námestie plné nedočkavých fanúšikov prišla vo veľkolepej couture róbe z dielne libanonského návrhára Elieho Saaba. Rozprávkový model s potlačou kvetov na vrchnej časti prestriedanej vzorom zamračeného neba na nadýchanej sukni vytvoril skutočne ojedinelú pastvu pre oči.

Hviezdne obsadenie na premiére záverečnej časti trilógie Hry o život
Hviezdne obsadenie na premiére záverečnej časti trilógie Hry o život SITA/AP
Julianne Moore
Julianne Moore SITA/AP

Čierna jej pristane. Reč je o Julianne Moore v netradičnom sieťkovanom modeli. Tubové šaty s dlhými rukávmi od Balenciagy vyzerali v kontraste s jej porcelánovou pokožkou a ryšavými vlasmi naozaj skvele.

Zaujímavým bol aj model z jarnej kolekcie Emilie Wickstead, v ktorom sa objavila Jena Malone. Jej štíhla postava naozaj vynikla v zaujímavej kombinácii jednoduchého body a veľkej žltej sukne s vysokým rozparkom.

V kombinácii s dokonalým držaním tela, vypnutými vlasmi a dramatickým mejkapom bola červenovláska stelesnením šmrncovnosti.

Po čierno – modrom modeli z dielne Nicholasa Oakwella siahla Natalie Dormer. Už na prvý pohľad nesmierna komplikovanosť strihu a strapatý účes výslednému dojmu skôr uškodili.

Na slávnostnej premiére v Londýne nechýbali ani Donald Sutherland, Liam Hemsworth, Sam Claflin, Jeffrey Wright, Josh Hutcherson, Stanley Tucci či speváčka Lorde.

Filmová adaptácia príbehu Drozdajky zo série Hry o život je rozdelená do dvoch častí, pričom slovenskí diváci budú mať možnosť pozrieť si prvú časť už koncom novembra.

Príspevok napísala módna konzultantka Barbora Dudinská pôsobiaca v Toronte. Pôvodom Slovenka čitateľom portálu Dámska jazda.sk prostredníctvom reportáží približuje najvýznamnejšie spoločenské podujatia vo svete súvisiace s módou a módnymi trendmi. Aktuálne novinky zo sveta módy prináša aj na jej oficiálnej webovej stránke http://www.barboradudinska.com.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk