Veľký zvrat: Partnera Bobbi Kristiny vyšetruje polícia!

Dcéra Whitney Houston je stále v kritickom stave
Dcéra Whitney Houston je stále v kritickom stave SITA/AP

Dvadsaťjedenročná dcéra už zosnulej speváčky Whitney Houston mala s Nickom Gordonom údajne často potýčky.

Losangeleská polícia začala vyšetrovať partnera Bobbi Kristiny Brown, ktorú momentálne pri živote udržiavajú prístroje, Nicka Gordona. Dcéra už zosnulej americkej speváčky Whitney Houston mala s Gordonom údajne často potýčky, čomu nasvedčujú aj poranenia na jej tele.

Podľa informácií portálu TMZ mala dvojica konflikt približne hodinu predtým, ako Gordon a jeho kamarát Max Lomas našli Brown v bezvedomí doma vo vani. Lomas vyhlásil, že si vyrazili s Gordonom von približne o 9:00, pričom kamarát mu pri odchode z domu povedal, že jeho partnerka je v spálni. Keď sa o hodinu vrátili, Lomas našiel ženu vo vani.

Podľa TMZ si Lomas myslí, že jeho kamarát po príchode čistil škvrny od krvi, keďže ho videl až po tom, ako ho privolal do kúpeľne. Zdroje z okolia rodiny potvrdili pre americký týždenník People, že polícia vyšetruje možné odstránenie dôkazov.

Dvadsaťjedenročnú Brown našli v sobotu 31. januára. Muži jej poskytli kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku. Tá ju previezla do nemocnice v meste Roswell v Georgii, kde ju uviedli do umelého spánku. Po niekoľkých dňoch ju potom previezli do zdravotníckeho zariadenia v Atlante. V dome, kde ju našli, neskôr polícia údajne objavila drogy.

Obdobnú situáciu zažila rodina aj pred troma rokmi. Spomínanú matku Bobbi Kristiny Whitney Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Bobbi Kristina vlani v januári oznámila, že sa s Gordonom zosobášili. Právnik jej otca Bobbyho Browna však pred pár dňami vyhlásil, že manželmi nikdy neboli. Zaujímavosťou je, že Gordona od jeho dvanástich rokov vychovávala práve Houston, takže dvojica spolu dospievala.

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk