Vieme, aká manikúra je toto leto trendy!

Nechty od Jozefa Harhovského
facebook.com

Chcete byť vždy o krok vpred a krásna za každých okolností? Prinášame vám rozhovor s nechtovým dizajnérom Jozefom Harhovským.

Aké trendy v oblasti nechtového dizajnu nám prináša toto leto? O tom sme sa porozprávali s odborníkom na nechty a make up Jozefom Harhovským zo salónu DNJ Beauty and Style, ktorý nájdete v centre Relaxx na Einsteinovej ulici.

Aké farby a dĺžku nechtov odporúča Jozef Harhovský?

Na leto 2015 letia hlavne pastelové farby. Vôbec sa netreba báť aj výraznejších farieb, no netreba nič preháňať. V móde sú už dlhšiu dobu krátke nechty zarovno s bruškom, prípadne jemne cez bruško. Ak však chce klientka dlhšie nechty, tak volíme väčšinou mandľový tvar, ktorý pôsobí jemnejšie, ženskejšie a je hlavne praktickejší aj pri manipulácii.

Stretli ste sa aj s nejakými zaujímavými ľuďmi počas vášho pôsobenia ako nechtový dizajnér?

Denno denne sa stretávam pri mojej práci s množstvom zaujímavých ľudí, či už známejšími alebo menej známymi. Medzi tie známejšie tváre patria moderátorky Erika Judinyová, Stanka Pavolová, speváčky Daniela a Veronika Nízlové, Mária Čírová, modelka Michaella Mia Bella, Viera Schottertová, tanečníčka Katka Štupfová a mnoho ďalších.

Nechty od Jozefa Harhovského
Sestry Nízlové a Jozef Harhovský facebook.com

V čom ste iní oproti ďalším kozmetickým salónom?

Ponúkame komplexné služby pre klientky. Ku každej klientke pristupujeme individuálne a prispôsobujeme služby ich potrebám. Stále prichádzame s inovatívnymi metódami a produktmi. Sme profesionáli a pracujeme s profesionálmi.

Čo nám prezradíte o sebe ?

Rád sa obklopujem peknými vecami aj ľuďmi. Inak to nebolo ani počas štúdia na strednej škole. A síce ruky som nevyhral v lotérii, ale viem s nimi urobiť ženu ešte krajšou. Nechtový dizajn práve preto, lebo práve ruky sú prvý osobný kontakt s človekom, ktorý si všímame. Nechtovému dizajnu sa venujem niečo cez päť rokov. Medzi moje skúsenosti radím každú moju klientku.

Aká je výhoda gellalku?

Gellak je veľmi obľúbený u klientok a pri správnej aplikácii je šetrný k vaším nechtom, nezaberie vám veľa času, takže to stihneme spraviť aj cez vašu obedňajšiu prestávku. Po dobu 2 týždňov vaša ruka vyzerá stále pekne upravená a pri odstraňovaní sa vyhnete nepríjemnému brúseniu. Máme širokú paletu farieb, čo je veľkou výhodou, a tak vieme vyhovieť 99% klientele.

Chcete byť vždy o krok vpred a krásna za každých okolností? Zverte sa do rúk profesionálov v exkluzívnom salóne DNJ Beauty and Style. Team odborníkov v oblasti kozmetiky, vlasového či nechtového dizajnu vám ponúkne neštandardný zážitok s cieľom dať vám viac ako je bežné.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk