Viete si predstaviť raňajky v sprche? Táto herečka to robí bežne

Jessica biel m.jpg
Instagram

Tridsaťštyriročná manželka známeho speváka tiež prezradila, že na nič nemá čas.

Americká herečka a manželka speváka Justina Timberlakea často raňajkuje v sprche. Jessica Biel to prezradila v relácii The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, keď rozprávala o fotografii s prázdnym pohárom a tanierom v sprche.

Jessica biel0.png
Instagram

Rodáčka z mesta Ely v štáte Minnesota zverejnila spomínaný záber prostredníctvom služby Instagram. Biel a 36-ročný Timberlake majú spolu takmer dvojročného syna Silasa. „To je život matky. Neviem, či to robí aj niekto iný, ale ja nemám na nič čas. Ráno dám jesť Silasovi, snažím sa dať dokopy a uvedomím si, že som ešte nejedla, takže si vezmem jedlo do sprchy,“ povedala herečka.

Jessica Biel
SITA/AP

Jessica Biel sa stala známou vďaka televíznemu seriálu V siedmom nebi (1996 – 2007), v ktorom od jeho začiatku až do roku 2006 stvárňovala Mary Camden. Ďalej hrala napríklad vo filmoch ako Pravidlá vášne (2002), Mobil (2004), Blade: Trinity (2004), Elizabethtown (2005), Iluzionista (2006), Valentín (2010), A-Team (2010), Silvestrovská noc (2011), Hitchcock (2012) alebo Bleeding Heart (2015).

www.femalefirst.co.uk, SITA

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk