Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dieťa, pôrod, ruky, ručička bábätka, novorodenec
reklama:
reklama:
reklama:
15. septembra 2019 Deti a rodinaTehotenstvo od DamskaJazda.skSITA

Víkend proti neplodnosti -Počet spermií rapídne klesá

DJ/PR IVF meeting  Prague 2019  je konferencia, ktorá je zameraná na informácie kde sa dozviete aké sú možnosti podpory plodnosti, môžete si dojednať bezplatné konzultácie s top IVF klinikami SR a ČR na liečbu neplodnosti. Čakajú na Vás novinky ako podporiť plodnosť párovým cvičením, akupunkturou , aká dôležitá je výživa a zdravý životný štýl.

Počas 2 dňového programu môžete diskutovať s expertmi na Vami zvolenú tému, budete mať možnosť vypočuť si skutočné príbehy  párov, ktoré IVF absolvovali. Dozvite sa ako je možné že po úspešnom  IVF cykle klientka otěhotněla prirodzenou cestou?

Neplodnosť sa netýka len žien…počet spermií rapídne klesá, čaká nás  a naše deti  novodobá katastrofa v podobe neplodnosti ? 

PROGRAM nájdete na stránkach www.ivfmeeting.eu

Táto unikátna akcia sa bude konať počas víkendu v dňoch 12.- 13.10. 2019 hotel Belvedere  Praha . Pokiaľ máte záujem, urobte si príjemný víkend v Prahe a príďte sa dozvedieť novinky ako uspieť na ceste za vytúženým diťatkom.  Našim cieľom je podporiť  informovanosť pre celú spoločnosť, nakoľko problematika zvyšujúcej sa neplodnosti sa týka nás všetkých. Prídťe nás podporiť. Líimitované vstupenky za symbolické ceny v predaji samostatne aj s ubytovaním priamo v hoteli Belvedere Praha.

reklama:

Odborný garant za SR :

MUDr. Martin Petrenko CSc., MBA, hlavný odborník MZ SR pre reprodukčnú medicínu

Odborný  garant za ČR :

reklama:

 MUDr. David Rumpík, předseda výboru sekce asistované reprodukce české gynekologicko – porodnické společnosti ČLS JEP, Česká republika ČR

 

Prídťe podporiť konferenciu, ktorá má celospoločenský význam , teším sa na Vás !!!

reklama:

 

Vstupeky : https://ivfmeeting.eu/eshop/

reklama:

Odporúčané

K téme

5 % detí mladších ako päť rokov už malo ošetrený zubný kaz. Správne návyky dentálnej hygieny je preto potrebné pestovať od útleho veku Budeme v apríli ešte doma? Odborník radí, ako s deťmi efektívne zvládnuť karanténu

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.