VODNÁR - horoskop na rok 2018

Vodnár, horoskop

Spoznajte, aký bude pre vás rok 2018.

Vaša planéta Urán prechádza tento rok z Barana do znamenia Býk. Znamená to pre vás samé pozitíva. V roku 2018 od apríla nastane čas, aby ste získali pevnejšie základy a istoty. Pravdepodobne, ak je to vaša túžba, sa presťahujete domov a začnete odznova.

Znepokojivé obavy, že nie ste dosť dobrí, vás budú i naďalej zamestnávať. Avšak tento rok máte šancu tieto pochybnosti prekonať. Dozviete sa, že sa nemusíte báť. Je to len neopodstatnený strach.

Jupiter je stále silný vo vašej kariérnej zóne a poskytne vám nekonečné možnosti, ale musíte sa starostlivo rozhodnúť, čo je pre vás to najlepšie. Môže to byť pre vás ťažké.

Táto planéta od 28. novembra prinesie vplyv aj do vášho spoločenského života a vianočná sezóna sľubuje veľa zábavy. Váš kalendár bude nabitý udalosťami a akciami, z ktorých si budete vyberať. Vychutnajte si príležitosti, ktoré ponúkajú.

Tichá planéta Chiron sa 24. apríla presunie do študijnej zóny. Ostatní budú od vás vyžadovať pomoc a budete vyzvaní, aby ste ich viedli a podelili sa so svojimi vedomosťami. Ak je poradenstvo vašou pracovnou náplňou, potom to posunie dopredu i vás a oslovíte viac ľudí.

21. januára vstúpi do vášho znamenia Slnkoa prináša svetlo do vášho života. Znamená to dobrý čas pre Vodnárov a budete cítiť príliv sebavedomia. Energia, ktorú tento mesiac získate, vás povzbudí na celý rok. Vydajte sa von a žite život naplno.

Zatmenie Slnka vo vašom znamení nastane 15. februára. Ak sú vaše narodeniny deň pred týmto dátumom alebo deň po ňom, bude mať na vás silný vplyv. Viac sa sústredíte na svoju budúcnosť a smerovanie životnej cesty. Ľudia, s ktorými sa stretnete počas týchto troch dní, budú mať vplyv na váš život. Venujte pozornosť príležitostným kontaktom, ktoré môžu prerásť do krásnych vzťahov.

Po treťom týždni v marci vás čaká cestovanie. Môže ísť o krátke výlety a prechádzky.

16. apríla je vaša planéta Urán zapletená s Novým Mesiacom. Prináša to vzrušenie do vášho spoločenského života. Môžete očakávať rôzne pozvania a nových ľudí, ktorých stretnete. Vodnári majú zvyčajne veľa priateľov, ale v skutočnosti iba pár tých naozajstných.

Po 22. máji vás čakajú párty, športové podujatia a živé koncerty. Je to skvelý čas stráviť tieto momenty s vašimi najbližšími, na ktorých by ste nemali zabúdať.

Po 21. júni sa to zmení a môžete sa vrátiť do zamestnania. Ak uvažujete o zmene svojej práce, je to dobrý čas.

Dňa 27. júla druhé zatmenie v tomto roku v znamení Vodnára prináša viac energie zameranej na minulosť. Objavia sa staré zväzky a vzťahy, ktoré sa budú pokúšať ovplyvniť váš život. Buďte obozretní a starostlivo si vyberte tie, ktoré môžu doň vstúpiť. Z nejakého dôvodu ste ich už raz v minulosti opustili a nemusia mať miesto vo vašom živote.

Ostatné horoskopy nájdete tu:

Počas štyroch týždňov od 21. augusta do 21. septembra, zažijete spomalenie. Nie je čas začínať nové veci, skôr usmerňovať to, čo ste dosiahli, a potvrdiť pokrok, ktorý ste dosiahli. Skúste urobiť niečo pre svoje zdravie a posilnite svoje silné stránky. Budete vedieť, kde ste silní a kde ste slabí.

V priebehu novembra sa vaša planéta vráti na zvyšok roka opäť k Baranovi. To vám poskytne čas prehodnotiť váš život a pripraviť plány na nasledujúci rok. Urobte si čas, aby ste sa rozlúčili s ľuďmi a miestami, ktoré vám už nič neponúkajú. V hĺbke srdca presne viete, čo treba urobiť.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk