Vodnár - vianočný horoskop 2021

Vianoce, žena, kráska

Vaša sila je tak veľká, že si s ňou skoro neviete rady.

December prežije znamenie Vodnár nabité silou. Kam s ňou? Ideálny je nejaký zložitý projekt. Ak nie v práci, svoju vášeň vyplytváte vo vzťahu. Všetko tu a teraz! Pozor, aby ste svojho partnera svojim ohňom neudusili. Prinajmenšom vás bude mať plné zuby. Počas Vianoc si hravo poradíte s každým problémom. A nič vás len tak nevyvedie z miery.

Dobrá rada: Nájdite si čas na prechádzky v prírode. Tá vás dokonale upokojí.

Láska a vzťahy

Počas Vianoc vás môže prepadnúť chuť utrácať. Ak ste v dlhodobom vzťahu, radšej sa poraďte s partnerom a každý výdaj preberte s ním. Pre tie single – na obzore je jeden muž, o ktorom nemáte príliš dobrú mienku. Prehodnoťte svoj názor. Neobanujete. Naopak, ten, ktorý vás neskutočne priťahuje, je lovcom trofejí. Ide mu len o to, aby zaplnil zbierku a mohol sa pochváliť, že dostal aj vás. Neskočte mu na lep. Nič totiž nie je čiernobiele a nesúďte ľudí iba podľa výzoru. Ukracujete tým najmä samú seba.

Práca

Chmúrna zimná nálada v práci? Nie tam, kde ste vy. Mars sa postará o poriadnu porciu dobrej nálady, ktorá bude nákazlivá. Akurát vám hrozí krátko pred Vianocami väčšie iskrenie s nadriadenými. Pozrite sa na vaše nezhody s nadhľadom. Neskôr si na ne spomeniete len s úsmevom. Je čas, aby ste sa pokojne pustili do zložitejších projektov. Hviezdy vám budú priať. Nielenže hravo vyriešite každý problém, ale tiež si nakloníte na svoju stranu vašich neprajníkov. Ste jednoducho skvelá!

Ďalšie horoskopy nájdete tu:

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk