Vojtěch Dyk v Bratislave pokrstí nový album

Vojtěch Dyk
Vojtěch Dyk Tino Kratochvil

Debutový album s názvom Deska bude pokrstený trojicou známych osobností.

Nie je tomu tak dávno, čo talentovaný český herec a spevák Vojtěch Dyk odohral pod taktovkou Josefa Buchtu a jeho B –SIDE BANDU na Slovensku koncerty plné známych piesní, ktoré zdvihli zo stoličiek nejedného priaznivca. Po októbrovom vystúpení v Trenčíne sa Vojtěch do našej krajiny opäť vracia pri príležitosti krstu nového autorského albumu DESKA, ktorý vyprodukoval v spolupráci so spomínaným B-SIDE BANDom.

Debutové album DESKA pokrstí 4.12.2014 talentovaný spevák aj v Bratislave v priestoroch kníhkupectva PANTA RHEI v nákupnom centre Eurovea Galleria Bratislava. Samotný krst odštartuje o 16.15 a mnoho úspechov novému albumu zaželajú a symbolicky ho pokrstia Vojtěchovi priatelia a kolegovia, Táňa Pauhofová, Adriana Kučerová a Peter Lipa.

Autorský album DESKA je štúdiový projekt s úplne novým repertoárom, ktorý pre speváka vytvorili poprední domáci autori a je vyvrcholením štvorročnej spolupráce medzi výraznou speváckou osobnosťou a špičkového muzikantského zoskupenia, ktorý vedie bandleader Josef Buchta. „Náš album zakončuje etapu „Bez štúdiového CD“. To je však jediná etapa, ktorú zakončuje. V športovej terminológii si teraz všetci obliekame dresy štúdiového hráča a tešíme sa na ďalšiu etapu. Či už to bude časovka alebo vrcholová etapa, to ukáže až čas a talent,“ prezradil Vojtěch Dyk o dlhoročnej spolupráci a novom albume .

Štúdiové album Deska je predovšetkým nenásilný a logický vývoj našej štvorročnej spolupráce. Lepšie povedané ani nie tak spolupráce, ako spoločnej práce a album Deska je výsledok, ktorý je zakončením etapy jednej a krásna výzva k etapám ďalším„, dodal k téme Josef Buchta. Svoju autorskú prvotinu podporia fenomenálni hudobníci aj sériou koncertov Deska Tour 2015, ktoré odohrajú u našich susedov, svojich priaznivcov však potešia aj koncertom v Bratislave.

Informácie Dámskej jazde poskytla Janka Marczellová (Trio production, s. r. o.).

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk