A je to vonku! Nina Dobrev z Upírskych denníkov randí od januára s týmto hercom

Nina Dobrev
SITA/AP

Predtým bol jej vyvoleným herec Ian Somerhalder.

Bulharsko-kanadská herečka Nina Dobrev a jej americký kolega Glen Powell tvoria pár. Informáciu potvrdil magazín People. Dvojica spolu údajne randí od januára tohto roku. Dvadsaťosemročnú rodáčku zo Sofie a rovnako starého Texasana spolu naposledy videli v sobotu na svadbe tanečnice, herečky a country speváčky Julianne Hough a hokejistu Brooksa Laicha. Na internet sa dostali zábery dvojice z fotokabínky, ktorú mladomanželia mali na oslave. Pár sa na fotografiách objíma a na jednej snímke Powell hryzie Dobrev do spodnej pery.

Nina dobrev a glen powell.png

Nina Dobrev, celým menom Nikolina Konstantinova Dobreva, je známa predovšetkým zo seriálu Upírske denníky (2009 – 2017), kde sa v rokoch 2009 až 2015 predstavila ako Elena Gilbert, Katherine Pierce a Amara. Zahrala si tiež napríklad v snímkach Chloe (2009), Charlieho malé tajomstvá (2012), Falošní poliši (2014) alebo xXx: Návrat Xandera Cage (2017). Zviditeľnila sa aj vzťahom s kolegom z Upírskych denníkov Ianom Somerhalderom, s ktorým randila v rokoch 2010 až 2013. Okrem toho tiež tvorila pár s hercom Austinom Stowellom.

Glen Powell si zahral napríklad v snímkach Dvaja pátrači 3-D: Game over (2003), Návrat Temného rytiera (2012), Expendables: Nezničiteľni 3 (2014) či Skryté čísla (2016). Stvárňoval tiež Chada Radwella v seriáli Scream Queens (2015 – 2016).

www. people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk