Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
postavy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
postavy youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
14. septembra 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Vyberte si jednu kartu a tá vám dá potrebnú radu, ako vyriešiť čo vás momentálne trápi

Existuje v túto chvíľu niečo, čo vás trápi? Skrytý, dlhodobý problém, s ktorým si nedokážete poradiť? Premýšľate nad ďalším krokom v živote, ale nedokážete sa rozhodnúť? Potom si vyskúšajte dnešný úplne jednoduchý test. Vaše podvedomie vám totiž dá potrebné odpovede, vďaka ktorým sa budete môcť posunúť ďalej. Jediné, čo musíte urobiť, je zavrieť na chvíľu oči. Skúste upokojiť svoju myseľ dvoma až troma nádychmi a vydýchnite. Premýšľajte nad tým, čo vás momentálne trápi a potom otvorte oči a vyberte si kartu.

postavy
postavyyoutube.com

Veštec

Vybrali ste si kartu veštca, všetko je teraz v rukách osudu. Čo môžete urobiť pre to, aby sa vaša situácia vylepšila? Venujte viac času svojmu duchovnému vývoju. Skúste sa viac zamerať na seba. Pokúste sa priniesť viac svetla do svojho života aj do svojho okolia. Žite spôsobom, ktorý nespôsobuje žiadne ťažkosti ani nepohodlie.

Zelená žena – príroda

Táto karta je symbolom plodnosti a zisku. Ak váš problém tkvie v materiálnych veciach, nemusíte si robiť starosti, všetko dopadne vo váš prospech. Ak sa váš problém týka vytvorenia rodiny a narodenie dieťaťa, všetko ide tou najlepšou cestou. Všetky negatívne emócie, pochybnosti a myšlienky nechajte za sebou. Sú totiž dôvodom, prečo sa požadované ešte nestalo. Buďte v pokoji, nestresujte sa a nikam sa neponáhľajte, všetko príde, ako má.

Muž s kapucňou

Táto karta symbolizuje cestu, ktorú si musíte prejsť vy sami. Nemusíte sa báť, máte dostatok sily, zručností aj schopností. Je nesmierne dôležité, aby ste sa nezastavili a išli stále dopredu. Situácia, ktorá vás trápi bude vyriešená vo váš prospech, jediné, čo musíte urobiť, je riadiť sa svojou intuíciou. Len pozor, niekto z hĺbky duše dúfa, že pohoríte. Preto buďte obozretní, a to voči všetkým okolo seba.

reklama:

Odporúčané

K téme

14 tipov, ako prežiť celý deň vo vysokých podpätkoch Tento psychologický test patrí k najobľúbenejším na celom svete. Iba jeden účes, ktorý sa vám najviac páči. Nebudete veriť, čo to o vás prezradí

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.